Liczba miejsc siedzących ograniczona, miejsca nienumerowane, a w przypadku bardzo dużego zainteresowania danym koncertem tylko miejsca stojące. Wstęp tylko osoby pełnoletnie.
rock / punk - koncerty w Trójmieście
Tomek "Lipa" Lipnicki - ex-lider słynnego Illusion, trzykrotny zdobywca złotej płyty, kilkakrotnie nominowany do "Fryderyka". Z Illusion brał udział w niemalże wszystkich polskich festiwalach i imprezach muzycznych, koncertował również za granicą: Open Air Gampel (Szwajcaria), Death Rider Festival (Moskwa), Go! East! (Niemcy). Wystąpili jako support legendarnego Iggy Popa.
LiPaLi jest kontynuacją kariery solowej, którą Lipa rozpoczął w 2000 roku, po rozpadzie Illusion. To świetnie uzupełniające się hendrixowskie trio, działające w myśl starej jak świat teorii brzytwy Okhama: prostota i oszczędność formy oraz treści ponad bezsensowną kakofonię. Lipa mimo upływu lat pozostaje jednym z najlepszych wokalistów rockowych w Polsce. Niewielu rodzimych rockmanów potrafi tak pozornie od niechcenia pokonywać karkołomne linie melodyczne.
Wiosną roku 2000 Lipa zaprezentował pierwszy solowy album, który przedstawiał jego niepowtarzalną wrażliwość i fascynacje muzyczne. Zawierał muzykę transową, z lekka psychodeliczną, porównywalna do twórczości Dawida Sylviana, Adama F, Roberta Frippa, Petera Gabriela. Płyta została nominowana do nagrody Fryderyk 2000 w kategorii "Album roku - muzyka alternatywna". Na festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film 2001 Tomasz Madejski otrzymał nagrodę jako twórca zdjęć wideoklipu "Co noc".
W 2003 roku wykrystalizował się obecny skład LiPaLi. Sekcję rytmiczną tworzą Adrian "Qlos" Kulik (ex. Tuff Enuff) i Łukasz "Luk" Jeleniewski (ex. IMTM). W 2004 już wydali płytę LiPaLi "Pi" będącą mieszanką psychodelii i grunge'u, pełną poszarpanych, mrocznych melodii. Materiał zawarty na płycie "Pi" jest głęboko osadzony w stylistyce stricte rockowej, nawiązującej raczej do klasyki tego gatunku i niewiele ma wspólnego z tak modnym obecnie brzmieniem spod znaku new metal.
W 2008 zespół otrzymał nominacje do 6 Fryderyków. Lipa zwyciężył w kategorii wokalista roku. W 2009 roku zespół wydał płytę "Trio" dla wydawnictwa Lemon.
Po kilkukrotnym przesłuchaniu "Trio" dochodzę do wniosku, że potęga głosu Lipy nie zna granic. Niekiedy mam wrażenie, że właśnie w nim osadzone są wszystkie emocje świata. Smutek, wściekłość, radość, gniew, ból, pasja. Wszystko to skumulowane w jednej męskiej klatce piersiowej. "Trio" to płyta cholernie dobra i równa. Zero wypełniaczy, zero dłużyzn, zero popeliny. Muzyka konkretna, dosadna i zdecydowana. (Michał Baniowski - muzyczna.pl)
Jerzy Mazzoll - polski klarnecista, wokalista i kompozytor yassowy, związany przez pewien czas z klubem Mózg w Bydgoszczy i trójmiejską sceną yassową. Twórca idei muzyki "arhythmic perfection", improwizuje arytmiczne kompozycje zamiast nut stosując specjalne diagramy i symbole. Używa także elementów klasycznego jazzu, folku i muzyki współczesnej (np. muzyki klezmerskiej z Amsterdamu). Uznany przez Jazz Forum za jednego z najciekawszych współczesnych polskich klarnecistów.
W wieku 8 lat pobierał naukę muzyki u profesora Tadeusza Kamińskiego. Pod koniec lat 80. grał w grupach punkowych i alternatywnych. Później dołączył elementy off jazzu i wpisał się w nurt yassu. Grał w wielu składach, m.in: Arhythmic Perfection, Miłość, Kazik i Mazzoll, Kury, a także w projektach autorskich: Niebieski Lotnik, Mazzoll & Arhythmic Memory itp. Współpracował m.in. z takimi muzykami, jak Django Bates, Peter Brotzmann, Jon Dobie, Alfred Harth, Kazik, Peter Kowald, Vytutas Labutis, Jeffrrey Morgan, Tony Oxley, Olga Szwajgier, Tomasz Stańko, Tymon Tymański, Olo Walicki.