stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Liturgiczne Jam Session

Koncert  Liturgiczne Jam Session przygotowany przez Cezarego Paciorka.

Wydarzenie to towarzyszy warsztatom Muzyka Duszy.

Wstęp wolny.

Na scenie wystąpią wybitni muzycy i soliści a repertuar będzie składał się z pieśni warsztatów oraz propozycji Cezarego Paciorka, ukazanych w nowatorskich aranżacjach. W czasie koncertu będą możliwe interakcje z publicznością jak również udział zaproszonych na scenę innych wykonawców. Sytuacja na scenie może być bardzo dynamiczna i sprzyjająca uwolnieniu pięknych interpretacyjnych odniesień do głównych tematów muzycznych.
 
Wystąpią:
Joanna Knitter - śpiew
Janusz Szrom - śpiew
Tomasz Chyła - skrzypce
Cezary Paciorek - fortepian, koncepcja
Michał Bąk - kontrabas
Adam Golicki - perkusja 

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


W programie aranżacje utworów muzyki liturgicznej.
 
Organizator: 
S T O W A R Z Y S Z E N I E
muz.liturgiczna@gmail.com
Al. Grunwaldzka 5, 80-236 Gdańsk

Warsztaty Muzyki Liturgicznej Muzyka Duszy

Warsztaty są tak pomyślane by stworzyć dla uczestników bezpieczną i życzliwą przestrzeń do bardzo intensywnej pracy. Realizacja tego projektu jest możliwa dzięki temu że do prowadzenia warsztatów zapraszamy osoby kompetentne o wysokiej kulturze osobistej i potrafiące pracować z amatorami. 
Okoliczności te sprzyjają temu by warsztatowicze przez tych kilka dni oderwali się od dnia codziennego i przeniesieli się do innej rzeczywistości gdzie łamią swoje kolejne ograniczenia, poznają nowe możliwości, wchodzą na wysoki poziom percepcji i przez to otwierają się na ciężką pracę.

Staramy się aby wszystko funkcjonowało na możliwe najwyższym poziomie organizacyjnym, po to by uczestnikom zagwarantować maksimum bezpieczeństwa w każdym wymiarze.

Zachęcamy do obejrzenia reportażu z ostatnich warsztatów:
https://www.youtube.com/watch?v=-3J3CHc9ab8&t

Przeczytaj także