stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Live Music | World Hits Night
PATRONAT

Live Music | Basia Giewont

Po wielkim sukcesie koncertu promującego nowy album BASI GIEWONT pt. "TATERKI", który odbył się w marcu w Warszawie, Artystka wyruszyła w trasę koncertową. HALNY TOUR to energetyczna muzyka elektroniczna inspirowana folklorem, zaskakująca alternatywna propozycja, połączenie muzyki źródeł z nowoczesnym brzmieniem dopełnione artystyczną formą tańca. Nowość na polskim rynku muzycznym. W koncercie usłyszycie utwory z autorskiej płyty "TATERKI" oraz kilka muzycznych niespodzianek.
Halny to siła.

cze 20

czwartek, g. 21:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
cze 21

piątek, g. 20:00

Wstęp wolny
HALNY TOUR to rewolucja muzyczna na światowym poziomie.
Na scenie towarzyszą Basi znakomici muzycy oraz charakterystyczny tancerz. Producent płyty (instrumenty klawiszowe) Korneliusz Flisiak, Kajetan Adamczyk (perkusja), Adam Soroczyński (tancerz).
Próbkę tego co czeka Was na koncertach znajdziecie na instagramowym profilu Basi Giewont w wyróżnionych relacjach.

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


BASIA GIEWONT - wokalistka, autorka tekstów, aktorka teatralna i musicalowa. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie, magister kryminologii UW. Laureatka nagrody Trójki PR na 59. Festiwalu w Opolu i Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Edith Piaf. Współpracowała z Adamem Sztabą przy albumie "Moje Pocieszenie", nagrała duet z Grzegorzem Turnauem na płytę "Fabryka klamek". Współpracowała również z Andrzejem Poniedzielskim czy Stanem Breckenridgem.

Występowała w musicalu "Legalna blondynka", na deskach Teatru Roma wcielając się w główne role w musicalu "Piloci" oraz "Aida". Obecnie występuje u boku Nataszy Urbańskiej w Teatrze Buffo, a także w Rampie i Capitolu.

Raya - jedna z najnowszych księżniczek Disneya mówi głosem Basi. Od kilku lat tworzy eksperymentalną muzykę elektroniczno-popową inspirowaną muzyką źródeł i ten kierunek obrała jako główną ścieżkę muzycznej kariery.