Lords of the Sound - Music is coming Scena Teatralna NOT Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Lords of the Sound - Music is coming Opinie (2)

Słynna Ukraińska Orkiestra Symfoniczna LORDS OF THE SOUND już wkrótce wystąpi w Gdańsku z nowym programem - "Music is coming".

lut 18

piątek, g. 19:00

Gdańsk, Sopot,
maj 25

środa, g. 19:30 - 21:00

Nowy i modernizowana orkiestra symfoniczna, która zadaje nowych trendów w kulturze orkiestrowej. Muzykanci w krótkim czasie zdobyli przychylność nie tylko ukraińskich fanów, a także zagranicznych. Music is Coming - to niewyobrażalne połączenie żywego brzmienia orkiestry, chóru i prawdziwej magii, którą są wypełnione ulubione filmy i gry komputerowe. Znani na całym świecie ścieżki dźwiękowe będą wybrzmiewać w zupełnie nowy sposób, zyskując szczególnie niewyobrażalną moc - taki jest poziom umiejętności niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju LORDS of the SOUND!

muzyka filmowa - koncerty w Trójmieście


Każdy może doświadczyć poprzez własne zmysły niepowstrzymaną potęgę i moc żywego dźwięku! W feerycznym wykonaniu orkiestry zabrzmią utwory, które stały się ścieżkami dźwiękowymi dla najsłynniejszych filmów fantasy oraz gier komputerowych, wśród których: Gra o Tron, Wikingowie, The Avengers, Alicja w Krainie Czarów, Cud-kobieta, Władca Pierścieni, Awatar,Van Helsing, Opowieści z Narnii, Piraci z Karaibów, Piąty Element, Warcraft, Skyrim, League of Legends Assassin's Creed, Mortal Kombat, The Witcher i inne.

Potężny dźwięk, przestrzenne brzmienie, niebanalne rozwiązania oraz profesjonalne podejście, z pewnością - to jest to, co wyróżnia LORDS OF SOUND spośród licznych zespołów i wykonawców w świece muzyki. Zatem, Music is Coming - wydarzenie, które stanie się doskonałym sposobem na niezapomniane spędzenie czasu, oderwanie się o zgiełku życia codziennego oraz natłoku spraw, dzięki czemu każdemu z Was otworzą drzwi do nowej rzeczywistości, w której mity nabierają realnych kształtów, a cuda dzieją się na każdym kroku.

Nie przegap 2 grudnia 2019 roku koncert orkiestry symfonicznej Lord of the Sound w Gdańsku (Sala Teatralna NOT).