stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Łukasz Majewski - wykonawca z kręgu literackiej piosenki autorskiej. Członek Związku Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR. Laureat kilkudziesięciu festiwali piosenki.

lip 3-6

środa - sobota

bilety 495 - 1099 zł
Kup bilet
lis 9-10

sobota - niedziela

Gdańsk,
bilety 449 - 499 zł
Kup bilet
W roku 2013 ukazała się nakładem Warszawskiej Firmy Wydawniczej debiutancka książeczka z wierszykami dla dzieci "WierszTaki dla dzieci". W tym samym roku premierę miała płyta "Mężczyzna z zakolami" z autorskim repertuarem, w roku 2015 płyta "Adacta", a w roku 2017 "Niebajka". W 2019 roku, miał premierę album z tłumaczeniami pieśni czeskich folkarzy, noszący tytuł "Na prawo od Jiczyna", a w 2023 koncertowa płyta "Bosewo live".

pop - koncerty w Trójmieście


Piosenki Łukasza docenione były przez publiczność oraz jury wielu ogólnopolskich festiwali piosenki literackiej oraz autorskiej (min. Nagroda Wojtka Bellona na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Grand Prix OFPA w Rybniku, pierwsza nagroda i dyplom Ministra Kultury na Festiwalu imienia Jacka Kaczmarskiego w Kołobrzegu, pierwsza nagroda na festiwalu piosenki kabaretowej OSPA w Ostrołęce, II nagroda na łódzkiej YAPA czy nagroda publiczności na Koncercie Galowym Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie).
O sobie mawia: "Już nie młody, ale cały czas obiecujący!".

Zapraszamy!
 

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 zł
Bilety dostępne na stronie kupbilecik.pl
Informacje o biletach: tel. 519 166 301