stat
Impreza już się odbyła

Łydka Grubasa - ĘĆ się imię Twoje

Halo, tu Łydka! Zapraszamy na wiosenną odsłonę trasy koncertowej ĘĆ się imię Twoje. Okazją jest nasza najnowsza płyta zatytułowana ĘĆ nagrana razem ze wspaniałymi Gośćmi. I jest to trasa ciut inna niż dotychczasowe...

cze 26

środa, g. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lis 23

sobota, g. 19:00

Gdynia,
bilety 96 zł
Kup bilet
Ktoś kiedyś powiedział, że prawdziwe miejsce muzyki rockowej jest w klubach, jak najbliżej Ludzi. I o to chodzi w tej trasie! Chcemy być jak najbliżej Was i chcemy pograć jak najszczerszego rocka! Odwiedzimy miejsca gdzie będziemy po raz pierwszy każdy z Was zasługuje na koncert jak najbliżej domu. Pogramy nową płytę, pogramy hiciory, sięgniemy też po parę utworów, które rzadziej pojawiały się na setlistach typu Dni Gminy. A które są nam bardzo bliskie z racji srogiego, ostrego charakteru. I... pojawią się też absolutne nowości zapowiadające całkiem nowy materiał!

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Pociśniemy ze sceny pełnym pasmem, bez cenzury, bez kompromisów, z sercem i niewyparzonym jęzorem na dłoni. Razem z nami w poszczególnych miastach młócą kapitalne supporty, a część koncertów zagramy w towarzystwie sekcji dętej! Zatem dawaj do nas! Drogi Widzu, Droga Widzko - Niech się Ęci Imię Twoje!