Łydka Grubasa, Zenek Kupatasa Ucho - Klub Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat

Łydka Grubasa, Zenek Kupatasa

Z przyjemnością i niemałym entuzjazmem zapraszamy na jesienną Społeczną Trasę. Pod koniec października w Klubie Ucho zagrają Łydka Grubasa i Zenek Kupatasa.

W ramach Społecznej Trasy Łydka Grubasa zawita w ponad 20 miastach, występując przed publicznością klubową. Grupa szykuje superodświeżony repertuar, skupiając się na nowych kompozycjach z tegorocznej płyty pod tytułem Socjalibacja, które będą stanowić oś koncertów. Ale nie zabraknie żelaznych przebojów grupy, jak również niespodzianek muzycznych i nie tylko.

rock - koncerty w Trójmieście


Jak podkreślają sami członkowie zespołu, Łydka zawsze stara się grać i brzmieć jak najlepiej. Priorytetem są też wzajemny szacunek oraz więź z publicznością, wyrażone tak, aby na koncercie każdy mógł poczuć się jego częścią i pełnym uczestnikiem. Bez barier, bez murów po prostu rockandrollowo.

www.lydkagrubasa.pl

Zenek Kupatasa to kopciuszek polskiej sceny niezależnej. Od 1997 roku czynnie tworzy, pisze piosenki i wydaje płyty na przekór wszystkim przeciwnościom. Mając 15 lat założył zespół Kabanos, któremu przewodził przez 21 lat i dla którego napisał m.in. takie szlagiery jak Klocki, Buraki czy Serce. Solowo, spuszczony z łańcucha konwenansów, praw i zasad rynku muzycznego nagrał w trzy lata siedem albumów. Łącznie napisał już ponad 150 piosenek. Jego najnowsza płyta -Darmowe Przytulasy, została uznana przez Marka Wiernika (Polskie Radio) jedną z najlepszych polskich płyt minionego roku. Na koncertach nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Jego koncerty zawsze są otwarte na publikę, gdzie zaciera się granica między zespołem a publicznością. Wspomagają go w tym na scenie: Tomek Antoniak (bas), Jurek Dostałsię (gitara) i Michał Mrufka Jędras (perkusja).

www.zenek33.pl

Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) / 60 zł (w dniu koncertu)
Dostępne online: https://goout.net/pl/bilety/lydka-grubasa+zenek-kupatasa/jwlg/
wrz 25

piątek, g. 20:00

Gdynia,