MATA Tour - Gdańsk S1 - Scena plenerowa Gdańsk Sprawdź!
stat

MATA Tour - Gdańsk Opinie (27)

"W tym roku polecimy jeszcze wyżej!" - w taki sposób Mata zapowiada MATA TOUR - swoją ogólnopolską trasę koncertową.

Po sukcesie zeszłorocznego koncertu na Lotnisku Bemowo, na którym zgromadził ponad 40 000 osób, Mata rusza w letnią trasę po Polsce. MATA TOUR to dziesięć plenerowych koncertów, a jeden z nich odbędzie się już 7 sierpnia w Gdańsku. Koncerty rapera cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a końcówka biletów na gdański koncert jest jeszcze dostępna na www.33mata.pl

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Przypominamy zasady uczestnictwa osób niepełnoletnich:
- osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostają podczas wydarzenia, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej,
- osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 rok życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej przez opiekunów prawnych zgody na uczestnictwo w imprezie.
Pobierz oświadczenie: https://soldoutagencja.pl/oswiadczeniaKoncert odbędzie się w S1 przy Wyposażeniowców M3 (wejście od strony ul. Narzędziowców). Wstęp na teren wydarzenia będzie możliwy od godz. 16:20, a rozpoczęcie koncertu zaplanowane jest na godz. 20:30.

Sami sprawdźcie, jak "Młody Matczak" rozkwita na nowo i na żywo przekonajcie się, co w tym roku przygotował dla nas Mata. Bilety na pozostałe koncerty z trasy MATA TOUR są dostępne online na stronie www.33mata.pl oraz stacjonarnie w salonach Empik w całej Polsce!