MH Automatyka MTB Pomerania Maraton Bożepole Wielkie Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

MH Automatyka MTB Pomerania Maraton

Trzecia już edycja cyklu maratonów rowerowych MH AUTOMATYKA POMERANIA MTB odbędzie się już 19 Czerwca w gminie Łęczyce ze startem i miasteczkiem zawodów ulokowanym przy parku wiejskim w Bożympolu Wielkim. Z edycji na edycje imprezy POMERANII przybierają na sile zarówno pod względem frekwencji jak i jakości ich organizacji.

Relacja z imprezy

lis 6-7

sobota - niedziela, g. 08:00- 19:00

lis 11

czwartek, g. 12:00 - 22:00

DATA: 19.06.2021, 7:30-17:00
MIEJSCE: Park Wiejski w Bożympolu Wielkim
ZAPISY: do 2 dni przed imprezą

WPISOWE:
- do 60 dni przed zawodami: 60zł
- do 10 dni przed zawodami: 80 zł
- do 3 dni przed zawodami: 90 zł (koniec zapisów on-line)
- w dzień zawodów: 100 zł (gotówka) tylko 50 pakietów bez medalu

TRASY:
- SPEED: 26km
- MEGA: 50km

PAKIET STARTOWY:
- baton energetyczny od BOMBUS ENERGY
- saszetka energetyczna IZO od PENCO POLSKA
- livetracking aplikacja śledźGPS
- torebka eko
- numer startowy z chipem do pomiaru czasu
- medal Finishera na mecie
- catering na mecie
- myjka
- serwis

OPIS IMPREZY:
Edycja w gminie Łęczyce będzie nieco bardziej górzysta jak poprzednia w Szemudzie i na pewno zweryfikuje słabe strony każdego uczestnika a ilość wzniesień, zakrętów, szybkich i stromych zjazdów spowoduje, że nikt nie będzie się nudzić podczas rywalizacji na wybranej 26 lub 50km pętli. Trasa w tym roku została odświeżona w porównaniu do edycji z przed kilku lat. Organizatorowi zależy, aby na każdej edycji pojawiały się nowe nieodkryte dotąd przez kolarzy zakątki lasów a także na podnoszeniu poziomu sportowego całego widowiska.

Biorąc pod uwagę wyczerpany limit 500 uczestników na poprzedniej edycji w Szemudzie organizator jest gotowy przyjąć jeszcze większą liczbę osób tym bardziej, że tym razem nie musi borykać się
z obostrzeniami związanymi z pandemią. Warto wziąć udział w tej edycji nie tylko pod względem sportowym, ale także wypoczynkowym. Na uczestników po zawodach czeka ognisko a także duże miasteczko zawodów, gdzie będzie można zaopatrzyć się w stroje rowerowe od ELVELO, smary od AEROGREASE czy naprawić swój rower w mobilnym punkcie u IGORA.

Organizator w sezonie 2021 przewiduje liczne nagrody rzeczowe, które zostaną rozdane na finale cyklu 04.09.2021 w Gdańsku. Warto uczestniczyć w całej klasyfikacji generalnej celem zbierania punktów na finał. Ponadto organizator przewiduje losowanie nagród dla osób, które ukończyły całą klasyfikację cyklu.

Pula łączną nagród na sezon 2021 wynosi ponad 60.000zł!

Link do zapisów:
https://zapisy.pomerania-sports.pl/

Informacje dotyczące tras:
http://mtbpomerania.pl/edycje/edycja-leczyce/

POZOSTAŁE IMPREZY ORGANIZATORA:

1. Pozostałe imprezy MH Automatyka MTB Pomerania Maraton 2021 (MTB)
- 04.07.2021 niedziela (Trąbki Wielkie)
- 23.07.2021 sobota (Pelplin, Rajkowy)
- 04.09.2021 sobota (Gdańsk)

SPONSORZY WYDARZENIA:
MH AUTOMATYKA, POLAR, CST, ELVELO, 4YOURBIKE, AGS, BANLESS, 4SPORTLAB, VW CITYMOTORS, MAKO TSL, MEILAN, REVLOT TECH, MPL TECHMA, RONDE, WOOD WE DO, EXTRAWHEEL, DECATHLON, LONG VITA by CZAPIELSKI MŁYN, CZAPIELSKIE PUDEŁKA, AEROGREASE, BOMBUS ENERGY, WODA NATA, ROB BUD, U IGORA SERWIS, RAMIRENT, MISTRAL SPORT, MAJBIKE TRENING, PENCO POLSKA, PALARNA MAŁA CZARNA