MTB Gdynia Gdynia Arena Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

MTB Gdynia Opinie (6)

Wszystkich pasjonatów rowerowego szaleństwa zapraszamy 19.08.2012 na "MTB GDYNIA". Zawodnicy rywalizować będą w poszczególnych kategoriach, dzieci i młodzież ścigają się na jednej pętli o długości 500 m (6-9 lat), 1500 m (10-12 lat) oraz 4500 m (13-16 lat).

Elita i weterani ścigają się przez 2 godziny, wygrywa ten kto przejedzie więcej pętli w krótszym czasie, w obu przypadkach wyjazd na kolejną pętle będzie zamykany po 1,5 h. Centrum Zawodów zlokalizowane będzie na ul. Wileńskiej przy Hali Sportowo-Widowiskowej Gdynia.

W każdej kategorii wiekowej za pierwsze trzy miejsca zostaną wręczone puchary oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowo w kategorii elita i weterani (oddzielnie kobiety i mężczyźni) zawodnikom, którzy zajmą pierwsze 3 miejsca, wręczone zostaną nagrody pieniężne
(I miejsce -150 zł, II Miejsce 100 zł, III miejsce 50 zł).

W dniu imprezy sklep INTERSPORT zapewni zawodnikom oraz kibice bezpłatny serwis rowerów oraz przeglądu technicznego pod względem bezpieczeństwa.

Wraz z Klubem Trek Gdynia przygotowaliśmy spotkania teoretyczne i praktyczne, przygotowujące do startu w MTB Gdynia. Podczas zajęć teoretycznych będzie można dowiedzieć się w jaki sposób zawodowi kolarze przygotowują się do startów w imprezach sportowych, jakie stosują diety, na co zwracają uwagę przy doborze sprzętu i ubioru. Podczas zajęć w terenie instruktorzy przeanalizują trasę MTB Gdynia oraz podzielą się swoim doświadczeniem dotyczącym techniki pokonywania przeszkód terenowych i taktyki podczas wyścigów. Zajęcia praktyczne przeprowadzane będą z podziałem na grupy zgodnie z poziomem zaawansowania.

Zajęcia teoretyczne odbywać się będą w Sali Konferencyjnej Stadionu Miejskiego na ul. Olimpijskiej w godzinach 18.00 - 21.00.

14.08.2012 (wtorek), tematem spotkania będą: trening, dieta i sprzęt. Po wykładzie zapraszamy do dyskusji i wymiany doświadczeń,

16.08.2012 (czwartek) , tematem spotkania będą: dzień startowy, przygotowanie sprzętu, teoretyczne omówienie trasy i zachowanie na wyścigu. Po wykładzie zapraszamy do dyskusji i wymiany doświadczeń.

Zajęcia praktyczne zaczynać się będą każdorazowo na ul. Wileńskiej przy Hali Sportowo-Widowiskowej Gdynia o godzinie 18.00.
I zajęcia 13.08.2012 (poniedziałek),
II zajęcia 15.08.2012 (środa),
III zajęcia 17.08.2012 (piątek).

Pełen regulamin imprezy

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
  • Przedsprzedaż
    10 zł
- 10 zł - koszt uczestnictwa w zawodach, pod warunkiem uiszczenia opłaty przed zawodami do dnia 10.08.2012
- 30 zł – w dniu startu do godz. 11.30, opłata pobierana będzie wyłącznie w formie gotówki w Biurze Zawodów (w miejscu zawodów)

Wpisowe może zostać wpłacone wyłącznie on-line przez link, przesłany na skrzynkę e-mail zawodnika zgłaszającego się do zawodów (szczegółowa procedura zapisów znajduje się na stronie www.gosirgdynia.pl).

Czytaj także