Machine Gun Kelly Centrum Stocznia Gdańska Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Everyone Stands Together! 14 czerwca 2017 roku w Gdańsku wystąpi Machine Gun Kelly! Przypominamy, że 15 czerwca jest dniem ustawowo wolnym od pracy i nauki, dlatego warto już dziś zaplanować sobie długi weekend nad morzem. LaceUP!

Colson Baker, lepiej znany pod pseudonimem Machine Gun Kelly (MGK), przeszedł długą drogę od czasu, kiedy jako pierwszy biały raper wygrał "Amateur Night" w prestiżowym Apollo Theater w Nowym Jorku. Pseudonim MGK został mu nadany przez znajomych, ze względu na szybki jak karabin maszynowy sposób rymowania. Jego pierwszy studyjny album "Lace Up"zawierający uwielbiane przez fanów utwory takie jak "Wild Boy" z Waka Flocka Flame oraz "Invincible" nagrany z Ester Dean, dotarł do piątego miejsca listy BillBoard 200 w pierwszym tygodniu od wydania.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


3 sierpnia 2011 roku MGK podpisał kontrakt muzyczny z wytwórniami Bad Boy i Interscope. Dwa lata póniej, w czerwcu 2013 r Machine Gun Kelly wydał wietnie przyjęty przez krytyków mixtape "Black Flag", na który zaprosił wielkiego kalibru raperów: Pusha T, Meek Mill, czy Wiz Khalifa. Największym sukcesem mixtape'u był numer "Mind Of A Stoner", który zdobył ponad 50 milionów wywietleń na YouTube. Ostatni album "General Admission" z ubiegłego roku, z którego pochodzą single "Till I Die" i "A Little More" jest opisywany przez samego artystę jako dzieło bardziej instrumentalne niż debiutanckie wydania.