stat
PATRONAT

Maciej Stuhr: Mam to wszystko w Standupie! Opinie (37)

  • niedziela, 28 kwietnia 2024, godz. 15:30, 18:00
  • Lokalizacja
  • Bilety
    120 - 170
    Kup bilet

Maciej Stuhr powraca na scenę kabaretową w wielkim stylu i wystąpi w Starym Maneżu 28 i 29 kwietnia! Jego najnowszy program, czyli Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!, to humor na najwyższym poziomie, pełen błyskotliwych, inteligentnych spostrzeżeń na temat rzeczywistości.

Czego możemy się spodziewać? Co kryje się za intrygującym tytułem?
Jak to jest mieć wszystko w stand-upie?

Maciej Stuhr - kilka słów o artyścieMaciej Jerzy Stuhr - polski aktor, reżyser i scenarzysta filmowy i teatralny, felietonista, konferansjer, psycholog, wykładowca akademicki.

Na pierwszy plan wysuwa się znakomita rozrywka oraz przyjazna i radosna atmosfera, którą jak nikt inny Maciej Stuhr potrafi wytworzyć na scenie i widowni. 30 lat doświadczenia estradowego nie pozostaje bez znaczenia, a jego powrót do zabawy z publicznością jest pełen energii i świeżości.
Maciej Stuhr, czyli człowiek orkiestra, który oprócz aktorstwa filmowego i teatralnego upodobał sobie reżyserowanie, pisanie felietonów, działalność dydaktyczną i wiele innych Jak poradzi sobie w nowej roli? Przekonaj się, kupując bilety na najnowszy stand-up Macieja Stuhra!

 (64 opinie)

stand up
Kup bilet
kwi 29

poniedziałek, g. 17:30, 20:00

Gdańsk,