stat
Impreza już się odbyła

Z gościnnymi występami zawita reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja. W tym roku Arlekin świętuje swój jubileusz 15-lecia istnienia a przez te lata stał się jednym z najbardziej znanych cyrków polskich.

lut 21

sobota, g. 19:30

Gdańsk Sopot,
bilety 79 - 158 zł
Kup bilet

24 października 2025 - 1 marca 2026

bilety 39 - 44 zł
ulgowy 1 - 39 zł
przedsprzedaż 37 - 42 zł
Kup bilet
W międzynarodowym programie sezonu 2012 wystąpią artyści areny polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Egiptu. Na arenie i pod kopułą cyrku zobaczymy m.in. atrakcyjne popisy na kołach śmierci duetu Turk, akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu naszego gościa z Ukrainy Władymira, ekwilibrystykę na wałkach, taniec z ogniami i wężami oraz tajemnicze ...lalki nanajskie.

Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr, a zespół klownów przedstawi zaczarowany świat baniek mydlanych. W egzotycznym tańcu egipskim zaprezentuje się uczestnik programu Mam Talent Ibrahim Mahmud, a rewelacyjną żonglerkę wykonana najmłodszy polski żongler - Jakub. Na arenie zobaczymy również koniki polskie, kozy, muflony i lamy. Czworonożnych artystów do tego popisu przygotował i czuwa nad ich występami nestor areny polskiej Zbigniew Sikora. Publiczność bawi znakomity clown Picaro.


GDAŃSK - OSOWA

ul. Koziorożca
20.09. (czwartek) godz.18:00

GDAŃSK - ZASPA
ul. Kołobrzeska - obok Reala
21.09. (piątek) godz.18:00
22.09. (sobota) godz.15:00 i 18:00

GDAŃSK
Plac Zebrań Ludowych
23.09. (niedziela) godz.14:00 i 17:00


www.cyrk-arlekin.com.pl
alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora