Majówka z robotami eduROBOT.pl Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Majówka z robotami Opinie (3)

Jeśli podczas długiego majowego weekendu Twoje pociechy nudzą się w domu lub jeśli po prostu planujesz oderwać je od codziennych rutynowych zajęć, warto zaplanować ciekawe spędzenie tych kilku dni. Nasza propozycja to połączenie pasji, nauki i zabawy.

paź 8

sobota, g. 10:30 - 12:30

Gdańsk, Ul. Abrahama
Wszystkie dzieci w wieku 5-7 i 8-12 lat zapraszamy do wzięcia udziału w 3-dniowych warsztatach, podczas, których między innymi rozwiną swoje zdolności konstruktorskie.

MAJÓWKA Z ROBOTAMI to nie tylko czas spędzony w kreatywny sposób, ale i niezapomniane chwile dla pasjonatów klocków LEGO!
Podczas trzech dni długiego weekendu wybierzemy się do ŚWIATA ROBOTÓW.

Uczestnicy zbudują, a następnie zaprogramują konstrukcję zawodników, aby na koniec dnia rozegrać widowiskowy MECZ ROBOTÓW. Podczas ich tworzenia dzieci nauczą się współpracy z rówieśnikami oraz poczują przedsmak ogromnych, sportowych emocji! W dodatku to nie koniec atrakcji! Wszystkich uczestników warsztatów czeka niesamowita przygoda! Wyruszymy na brawurową misję "Międzygalaktyczna wyprawa z robotami" - będziemy budować, programować i świetnie się bawić w atmosferze kultowego filmu "GWIEZDNE WOJNY". Natomiast w ostatni dzień weekendu przeniesiemy wirtualny ŚWIAT MINECRAFTA do świata robotów!

Podsumowując - wszystkich uczestników MAJÓWKI Z ROBOTAMI czeka moc emocji i ogrom atrakcji, ale i nie tylko, bowiem każdego dnia zaplanowany jest czas na gry i zabawy na świeżym powietrzu!

Zapewniamy:
- zajęcia i opieka w dniach 02-04 maja w godzinach 9:00 - 16:00,
- wyżywienie i narzędzia dydaktyczne (klocki LEGO WeDO i LEGO MINDSTORMS NXT),
- wyżywienie (obiad, napoje, podwieczorek, ostatniego dnia pizza),
- zajęcia w kameralnej grupie, podzielonej na mniejsze dwuosobowe zespoły,
- opiekę wykwalifikowanych instruktorów,
- pamiątkowy dyplom na zakończenie zajęć.

Nie czekaj - zapisz dziecko już dziś na aktywną i pasjonującą MAJÓWKĘ z eduROBOT.PL
Zapisy już ruszyły, a ilość miejsc jest niestety ograniczona.