Maluma Hala Ergo Arena Gdańsk Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Maluma Opinie (3)

pop

Maluma, latynoski wokalista znany m.in. za sprawą mega hitu "Chantaje" z Shakirą, wystąpi na jedynym koncercie w Polsce już 27 czerwca 2019 r. w ERGO ARENIE. Koncert odbędzie się w ramach światowej trasy koncertowej "F.A.M.E".

Relacja z imprezy

Zadzwońcie po Milicję

gru 14

sobota, g. 18:00

Gdynia,

Garou

pop
lut 25

wtorek, g. 19:00

Gdańsk, Sopot,
MALUMA

Pochodzący z Kolumbii Juan Luis Londoño Arias, znany lepiej pod pseudonimem Maluma, to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych reggaetonowych piosenkarzy na świecie. Jego utwory na Spotify odsłuchano ponad 18 miliardów razy i jako jedyny artysta może pochwalić się wynikiem aż sześciu teledysków w top 50 na YouTube (łącznie jego klipy zostały obejrzane ponad 11 miliardów razy)! To wszystko za sprawą gigantycznego wsparcia fanów - jego media społecznościowe obserwuje już łącznie ponad 65 milionów ludzi. Kolumbijczyk, mając zaledwie 25 lat, zdołał swoim latynoskim brzmieniem rozpalić miliony serc na całym świecie.

pop - koncerty w Trójmieście


Współpracował m.in. z takimi artystami jak Jason Derulo, Timbaland, Ricky Martin czy Marc Anthony. Jego przebój "Chantaje" z Shakirą znajduje się w pierwszej dwudziestce klipów z największą ilością odtworzeń na YouTube w historii, z imponującym wynikiem ponad 2,3 miliarda wyświetleń! Był to też drugi najczęściej odtwarzany teledysk w roku 2017. W Polsce singiel zyskał status platynowego.

"F.A.M.E.", najnowszy, trzeci studyjny album Malumy, to długo oczekiwany następca świetnie przyjętego przez krytyków krążka "Pretty Boy Dirty Boy" z 2015 roku. Tytuł to skrót od hiszpańskich słów Fe (Wiara), Alma (Dusza), Música (Muzyka) and Esencia (Esensja). Album jest pierwszym dwujęzycznym wydawnictwem Malumy i zawiera utwory śpiewane zarówno w języku hiszpańskim, jak i angielskim. Dwa single z tego albumu - "Corazon" oraz "Felices Los 4" - otrzymały w Polsce status Złotej Płyty.

Koncert w ERGO ARENA, który odbędzie się 27 czerwca 2019 r. będzie pierwszą wizytą muzyka w Polsce. W ramach trasy koncertowej F.A.M.E., która rozpoczęła się 23 marca 2018 r. w Waszyngtonie (USA), artysta odwiedził już ponad 60 miast na kilku kontynentach.

Tego lata będziecie mieli wyjątkową okazję, by osobiście przekonać się o uwodzicielskich latynoskich umiejętnościach Malumy, możecie być przekonani, że doświadczycie niezapomnianej przygody w rytmie gorących reggeatonowych brzmień. Wspólnie przeżyjmy magiczne chwile, kiedy to Wiara, Dusza, Muzyka i Esencja stają się jednością.

Maluma - Corazón

Czytaj także