stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Zapraszamy Was serdecznie na wyjątkowe, świąteczne spotkanie filmowe w ramach cyklu MamKino. To idealna okazja, aby spędzić przedpołudnie w kinie razem z maluszkami w przyjaznej, dostosowanej do najmłodszych widzów atmosferze.

lut 22

niedziela, g. 18:00

Wstęp wolny
wymagana rezerwacja

mar 7

sobota, g. 18:00

bilety 40 zł
ulgowy 38 zł
Wspólnie zanurzymy się w pełną wzruszeń i nadziei Opowieść świąteczną piękną historię o rodzinie, która mimo przeciwności uczy się na nowo bliskości, miłości i wiary w lepsze jutro. To ciepła, pogodna opowieść o tacie, który bardzo się stara, o starszej siostrze, która bierze na siebie więcej, niż powinna, i o 10-letniej Ronji, która nigdy nie traci nadziei. Zwłaszcza w Święta.
Szukajcie szczęśliwych foteli! Nasz Partner cyklu Marion przygotował dla Was dodatkowe niespodzianki, które umilą seans i wprowadzą Was w magiczny świąteczny klimat.
 12 grudnia, 10:00, sala Goplana
 BILETY
 https://gcf.org.pl/kino.../mamkino-opowiesc-swiateczna/
 kasa kina GCF (poziom -1)
O FILMIE (91 wersja z dubbingiem)
Zarys fabuły
Opowieść o rodzinie próbującej pozbierać się po trudnych chwilach: ojcu, który się stara, siostrze biorącej na siebie zbyt wiele i Ronji, która wierzy, że mimo wszystko wszystko może się ułożyć.
Opis filmu Opowieść świąteczna
To wspaniała, Świąteczna historia, która skradnie wszystkie serca.
O ojcu, który robi co może, lecz nie jest to wystarczające.
O starszej siostrze, która próbuje go zastąpić.
O 10-letniej dziewczynce, która wierzy, że życie jej rodziny może zmienić się na lepsze. A to dlatego, że Ronja nigdy nie traci nadziei. Zwłaszcza w Święta.

Charakterystyka projektu MamKino filmowy przewijak:
Dostosowanie godzin seansów wydarzenie odbywa się cyklicznie, w porannych godzinach, aby umożliwić mamom udział, szczególnie, gdy mają małe dzieci.

Przyjazne dla mam przestrzenie sale kinowe wyposażone są w wygodne siedzenia, a podczas seansów dostępne są udogodnienia, takie jak maty do zabawy, pomoce sensoryczne, czy wyznaczone miejsca do przewijania dzieci.

Wydarzenia dodatkowe oprócz seansów filmowych organizujemy spotkania, warsztaty i prelekcje na tematy związane z macierzyństwem. Zapraszamy istotnie osadzone w temacie osoby, nawiązujemy współprace reklamowe, by pokazać mamom nowości i produkty związane z szeroko pojętym rodzicielstwem.

Kino wspólnotowe szczególną uwagę przywiązujemy do bycia razem, tworzymy miejsce, w którym mamy mogą się spotkać, wymieniać doświadczeniami i budować poczucie wspólnoty, jednocześnie ciesząc się kulturą.

MamKino to więcej niż kino. To przestrzeń, która daje mamom możliwość łączenia pasji do filmu z potrzebą społecznej interakcji i wsparcia. Nasze wydarzenia to czas tylko dla nich bez pośpiechu, w atmosferze przyjaźni i zrozumienia.

MamKino to wyjątkowy projekt kinowy skierowany do mam, które pragną spędzić czas w kinie w towarzystwie innych mam, a jednocześnie cieszyć się filmowymi doświadczeniami dostosowanymi do ich potrzeb. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której kobiety mogą oderwać się od codziennych obowiązków, zrelaksować się, a także poczuć się zrozumiane i wspierane w swojej roli.
W ramach projektu organizujemy regularne seanse filmowe, które obejmują różnorodne gatunki od filmów familijnych, przez komedie, aż po dramaty i produkcje dokumentalne poruszające tematy związane z macierzyństwem, życiem rodzinnym oraz kobietami w różnych rolach społecznych. W szczególności chcemy zapewnić mamom możliwość obejrzenia filmów, które poruszają ich codzienne życie, wyzwania, marzenia, a także relacje z bliskimi.

Kolejny seans MamKINO | do zobaczenia w Nowym Roku
Partnerem cyklicznym projektu jest Marion gdyńska firma kosmetyczna, która na każdy pokaz przygotowuje miłą niespodziankę dla naszych widzów.
Partnerzy projektu
Kawiarnia Fabuła, Bambiboo, LUU Kids, BiNi, Nunalu
alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora