Mania Fetish Party w Sopocie Sensual Music Club Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Mania Fetish Party w Sopocie

Kochani! OGŁASZAMY MEGA MPREZĘ! Zabawa pod hasłem ... "MANIA FETISH PARTY". JUŻ W III-ci WEEKEND LIPCA AŻ DWUDNIOWA impreza /MARATON/! Zapraszamy na imprezę w SOPOCIE!

sie 12-13

piątek - sobota, g. 22:00 - 05:00

Sopot,
start o godz. 21:30 do max 5:00

TEMAT "MANIA FETISH PARTY"
W tym dniu chcemy gościć przedstawicieli wszystkich zwariowanych fetyszy ale także tych, których to ciekawi lub są ich wielbicielami 

O CO CHODZI W TEMACIE IMPREZY?
Czym dla Ciebie jest FETYSZ? Jaki jest Twój FETYSZ? O jakim fetyszu marzysz ale boisz się przełamać? Pokaż nam je. Odrzuć konwenanse i zostaw za sobą cały ten blichtr. Bądź sobą jak nigdy dotąd!

Na tej imprezie szczególny chcemy zobaczyć Wasze fetysze i bawić się w SZALEŃCZYM TECHNO-PARTY, bo noce jak ta trzeba szczególnie celebrować. Daj się ponieść! Postaw na fantazję i zabawę, to TOBIE ma być dobrze. Może i trafiasz tu przypadkiem, jednak zapisując się na tę imprezę, już nie będziesz na niej przypadkowo, tylko ŚWIADOMIE. Pokaż swój FETISH, pokaż w czym i jak lubisz się bawić najbardziej! Przychodzisz w jeansach i T-shirt-cie? Ok, ale zostaw je w szatni. Jeśli przejdziesz przebrany w wyraźny element swojego fetyszu jeszcze lepiej! Na co stawiamy tej nocy? Otwartość, akceptacja, hedonistyczna przyjemność i dzielenie się doświadczeniem. W myśl naszej zasady: WSZYSTKO MOŻESZ, NIC NIE MUSISZ!. Niech ogranicza Was tylko Wasza fantazja i zgoda pozostałych uczestników PARTY na to, co ma się wydarzyć. Pamiętaj - Twoje NIE, znaczy NIE, od tej reguły nie ma wyjątków.

W klubie, żeby coś się wydarzyło, musisz się postarać. Swoboda i bezpieczeństwo przede wszystkim!

ZAPISY i LIMITY!
Zapisy tylko i wyłącznie u organizatorów.
Obowiązuje przedpłata.
Limit uczestników na każdy dzień to 100 osób.

DRESS CODE
Bawimy się tylko w ubraniach w stylu fetish. Mogą to być: skóra, lateks, łańcuchy, kostiumy, wszystko, co wiąże się z Waszym fetishem. Garnitury i grzeczne sukienki zostaw w szafie, tu masz wyglądać niezwykle, perwersyjnie, diabelsko lub anielsko, zabawnie bądź strasznie. 

I pamiętaj: NIE znaczy NIE! Nie trzeba tego wyjaśniać, w każdej chwili można zmienić zdanie. Za nieprzestrzeganie tej zasady wypraszamy z imprezy bez wyjątków.
Masz pytania? Nie do końca rozumiesz lub chcesz się o coś dopytać? Pisz do nas śmiało, odpowiadamy na każdą wiadomość: office@sensual-places.com

Zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani tematem.

OPIS IMPREZY
Spotykamy się w piątek i sobotę 15 i 16 lipiec 2022 roku w Sopocie. Wstęp od godziny 21.30.
W programie m.in.:
- powitalny shot,
- odkrywanie zakamarków naszego klubu,
- poczęstunek,
- imprezy prowadzone przez DJa,
- dostęp dla gości do stref bez ograniczeń,
- konkursy z nagrodami (jeśli będą chętni: szczęśliwy numerek, poszukiwanie skarbów, seanas w pokoju zmysłów (1-3 sesje każda na 10 par), konkurs na najlepszą kreację (zapisy), występ niespodzianka, etc.)
- zagadki i dyskusje na temat akceptacji i zrozumienia.

DRESS CODE.
Wszyscy powinni dostosować się do tematu imprezy.  Dress code obowiązuje w trakcie całej imprezy. Prosimy o skorzystanie z szatni zaraz po wejściu do klubu.
- Panie  Panowie Bawimy się tylko w ubraniach w stylu fetish. Mogą to być: skóra, lateks, łańcuchy, kostiumy, wszystko, co wiąże się z Waszym fetishem. Garnitury i grzeczne sukienki zostaw w szafie, tu masz wyglądać niezwykle, perwersyjnie, diabelsko!

Pamiętaj! To Ty masz się czuć dobrze.
ZAPRASZAMY!