Maraton Nieromantyczny Helios Metropolia Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Maraton Nieromantyczny

Już 14 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich, mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery przygotowaliśmy noc pełną mocnych wrażeń.

W zestawie pierwszym pokażemy najmocniejsze polskie hity ostatnich miesięcy. Na początek, chwilę po premierze, "365 dni" - pierwszy polski film erotyczny na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej. Następnie znakomity i zaskakujący "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Na koniec debiut reżyserski Macieja Kawulskiego - "Underdog". Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. 

W zestawie drugim czekają na Was cieszący się złą sławą superprzestępcy. Na początek, nominowany do Oscara "Joker", z niezwykłą kreacją Joaquin'a Phoenix'a. Następnie na naszych ekranach zagości "Legion samobójców", drużyna najbardziej niebezpiecznych arcyłotrów na świecie. Na koniec Harley Quinn i jej fantastyczna emancypacja w filmie "Ptaki Nocy"

Z uwagi na treści występujące w filmie "365 dni", na sale nie będą wpuszczane osoby, które nie udokumentują ukończenia 15 r. życia.

Start: 14.02.2020, godz. 23.30 do rana

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.
 

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    37 zł
  • Bilet ulgowy
    33 zł
  • Przedsprzedaż
    29 zł
* cena promocyjna w przedsprzedaży obowiązuje tylko przy zakupie biletów do 06.02.2020r.

Czytaj także