Marc van Linden & Matys & Energy Night Scena Events Sopot Sopot Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

MARC VAN LINDEN urodził się 9 sierpnia 1976 roku. Niemiecki DJ i producent muzyczny. Działalność muzyczną rozpoczął w 1996 roku. Minęło sporo czasu zanim kariera Marca zaczęła się rozwijać, umożliwiając mu występy na ważniejszych wydarzeniach muzycznych z takimi artystami jak Paul van Dyk (Vandit night In Berlin), Tiësto & Max Graham, Jon O'Callagham i wieloma innymi.

SALA KONCERTOWA

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


START godz. 21:00


GWIAZDY WIECZORU:
- MARC VAN LINDEN
- MATYS

-------------------------
MARC VAN LINDEN
-------------------------

W dosyć krótkim czasie Van Linden przedstawił serię utworów i remiksów z cyklu "Big In Demand Must Have". Dwa wydane przez artystę single zatytyłowane "Am 2 Pm" oraz "LH 3293" zyskały respekt i uznanie wsród innych producentów. Obydwa utwory Marca zainteresowały takie gwiazdy światowej sceny muzyki technicznej jak Paul van Dyk, Jules czy Corsten. Przełomowym momentem jego kariery był początek roku 2003, kiedy wypuścił na rynek serię remiksów, które zdobyły szeroką popularność. Marco zyskał wtedy zasłużony szacunek wśród DJ'ów na całym świecie. Rok później Marc otworzył wytwórnię "Midway Records", pod której znakiem wydaje swoje najnowsze produkcje oraz albumy innych artystów, tj. Dj Matys, Sandra Flyn, Krzysztof Chochlow oraz Filo & Peri.

Najnowsza kompozycja Marca zatytułowana "Forbidden Love" spodobała się wielu DJ'om, dzięki czemu utwór ten można usłyszeć na "Politics of Dancing 2" Paula van Dyka oraz na playlistach: Above & Beyond, Judge Jules, John Askew, Armin van Buuren, Cosmic Gate, Tillmann Uhrmacher i wielu innych.

Ogromną pasją Marca oprócz tworzenia muzyki są podróże. W związku z tym często wyrusza na kolejne wyprawy i wyjeżdża na wakacje, podczas których nie tylko odpoczywa, ale również zajmuje się promocją swojej twórczości. Artysta grał już w Wielkiej Brytani (Vandit Night - Gatecrasher), Passions (z Tiësto 09.12.2005), Goodgreef, Loveparade, w Szwajcarii (Oxa - Zurich), Polsce ("Sunrise with Ekwador", Energy 2000 czy też w jego ulubionym polskim klubie Ekwador). Innymi krajami, które gościły Marca van Lindena są USA, Austria, Australia, Tajlandia, Grecja i słynna Ibiza. W marcu 2006 roku ukazał się nowy album Marca zatytułowany "My Way", który powstał we współpracy z Giuseppe Ottaviani, Adam Sheridan, De/Vision, Martin Roth, Sandra Flyn, Dj Matys & Armada & Funabashi.-------------------------
DJ MATYS
-------------------------


DJ MATYS - tej postaci w polskiej scenie klubowej nie musimy chyba nikomu przedstawiac. No może dzisiejszej młodzieży, zakochanej w rytmach elektroniki....
Starsi wyjadacze nie mogą zapomnieć szanownego dj'a pochodzącego ze Śląska, który jako jedyny Polak doczekał się współpracy z największymi jak na owe czasy artystami !!!

Pierwsze kroki w dj'ce stawial w małych klubach w towarzystwie bardziej doświadczonych przyjaciół...
Wytrwałość ta przyczyniła się do obsady rezydentury w klubie "Galeria". To w tym miejscu nastąpiła jego największa przemiana. Za sprawą zaproszenia do Polski w 2002 roku niemieckiego producenta, gwiazdy wielkiego formatu na owe czasy a mianowicie Marca Van Lindena zwykly support za konsolą przerodził się w coś więcej. Tak narodzila się dobra przyjaźń a także partnerstwo, a ich wypadkową stały się wspaniałe produkcje.

Swoje pierwsze kroki produkcyjne Jacek zaczynał w studio
Marca van Lindena, a w późniejszym czasie już stworzył swoje własne.

Kto z Nas nie pamięta takich Sztosów Klubowych jak i Eventowych jak Orgazm The Flight czy Am2Pm, które stały się Sztandarowymi Nutami znanymi między innymi z Sunrise Festival !!! Do dziś to muzyczna "lektura obowiązkowa" na najlepszych tanecznych imprezach!

________________________________________________

SALA KLUBOWA:

DJ STAGE

_________________________________________________

Na 2 parkietach usłyszycie Waszą ulubioną muzykę, w barze napijecie się wyśmienitych drinków, a na podestach sceny klubowej zadebiutują nasze gorące tancerki!

>> !!! IMPREZA ROKU W SOPOCIE !!! <<[__nl__][__nl__]• 2 sceny[__nl__]• mega nagłośnienie[__nl__]• wizualizacje[__nl__]• lasershow[__nl__]• gorące tancerki[__nl__]• piękne hostessy[__nl__]• oraz wiele, wiele więcej![__nl__][__nl__]dołącz do nas![__nl__][__nl__]-------------------------------------------------------------------------------------[__nl__][__nl__]-------------------------[__nl__]bilety [__nl__]-------------------------[__nl__][__nl__][niebawem][__nl__][__nl__]-------------------------------------------------------------------------------------[__nl__][__nl__]zakaz wnoszenia alkoholi, jedzenia oraz wszelkich przedmiotów. [__nl__][__nl__]-------------------------------------------------------------------------------------[__nl__][__nl__]przed koncertem zapraszamy na jazz jam session do naszej restauracji smak morza na parterze. wstęp wolny. [__nl__][__nl__]jazz jam session to impreza cykliczna, która w restauracji smak morza odbywa się w każdy piątek i każdą sobotę o godzinie 20:00. [__nl__][__nl__]na jazz jam session w smaku morza grają zazwyczaj muzycy z zaprzyjaźnionego stowarzyszenia muzyków jazzowych[__nl__][__nl__]restauracja smak morza[__nl__]al. franciszka mamuszki 2 w sopocie - obok grand hotelu na plaży[__nl__][__nl__]www.smakmorza.pl[__nl__][__nl__]...[__nl__="qO_0kmTdKjk

https://www.youtube.com/watch?v=sAzQmjC2WKg#t=0

https://www.youtube.com/watch?v=junAER7XRv8

Informacja o biletach

INFORMACJE NIEBAWEM