stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Zapraszamy na 2 wyjątkowe koncerty tego samego wieczoru! Jeden po drugim na scenie w Kwadratowej.

Marcelina to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, natomiast Krzysztof Zalewski, znany również jako Zalef to jeden z najlepszych wokalistów w Polsce. Multiinstrumentalista. Autor tekstów. Kompozytor.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Trochę więcej o artystach:

Marcelina jesienią promować będzie swój trzeci autorski album o tytule "Gonić burzę". Na nowym krążku znajdzie się trzynaście utworów, współautorką wszystkich kompozycji jest Marcelina. Jest także autorką tekstów, poza jednym - wspólnie napisanym z Budyniem z zespołu Pogodno.

Klimat płyty to gitarowe brzmienie, które w zestawieniu z delikatnym głosem Marceliny dają niesamowicie świeży efekt.
Marcelina o nowej płycie:
"To już moja trzecia płyta, jestem więc trochę zestresowana, ale też podekscytowana, bo zdecydowanie weny i pomysłów nie brakuje. Mam bardzo dobry czas twórczy, mnóstwo pomysłów, które w połączeniu ze zdobytym podczas ostatnich lat doświadczeniem w studiu jak i na scenie, znajdą swoje ujście właśnie w tym krążku. Uważam, że ta płyta to mój duży artystyczny krok w przód. Płyta, której nadałam tytuł "GONIĆ BURZĘ" dokładnie odzwierciedla mój stan ducha, osobowości czy też muzycznej drogi, którą właśnie zmierzam. Te na pozór proste dwa słowa zawierają wiele znaczeń, którymi podzielę się już jesienią.."

Marcelina do tej pory wydała dwie płyty: "Marcelina" (2011r.) i "Wschody/Zachody" (2013r.). Nominowana była do Fryderyków, do nagrody "Warto" Gazety Wyborczej, jej utwór "Wroclove" stał się oficjalnym hymnem miasta Wrocław, a utwór "Motyle" pochodzący z debiutanckiej płyty został wykorzystany w reklamie społecznej w Rosji i emitowany w tamtejszej telewizji publicznej.

Marcelina współpracowała z takimi artystami jak Piotr Rogucki (Piotr zaśpiewał gościnnie w utworze Marceliny "Karmelove" - teledysk do tego utworu przekroczył 7 mln wejść na YT), Grubsonem (utwór "Jedna z planet" w duecie z Marceliną był drugim oficjalnym singlem Grubsona z jego płyty "Holizm" wydanej na początku 2015 r.) czy zespołem Happysad w utworze "Nie będziem płakać" oraz VNM'em i Pawbeatsem w hip-hop'owej odsłonie. Jest również jedną z artystek biorących udział w projekcie Panny Wyklęte/Wygnane (wraz z m.in. Kasią Kowalską, Mariką, Anią Rusowicz).

Marcelina koncertowała na największych i najciekawszych Festiwalach w Polsce, m.in. na Heineken Opener, Coke Live, Off Camera oraz w kilkudziesięciu klubach, gdzie zapełnia coraz większe sale koncertowe.
Wystąpiła także w Paryżu oraz na Mauritiusie.

Premiera płyty: 9.10.2015 r.
_____________________________________________________


Krzysztof Zalewski występował na scenie w składach zespołów: Nosowska, HEY, Muchy, Japoto czy BRODKA. Był jedną z twarzy ostatniej edycji jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce, trasy Męskie Granie.
Skomponował również wraz z Budyniem z zespołu Pogodno piosenki do filmu Jeż Jerzy.

Po wygraniu drugiej edycji Idola i wydaniu płyty "Pistolet" zniknął na 9 lat z pierwszego planu na scenie. W tym czasie szlifował swój warsztat i zdobywał doświadczenia. W zeszłym roku powrócił z autorską płytą ZELIG, której zawartość oscyluje wokół muzyki rockowej. Jednak przez wzgląd na skrajnie różne inspiracje i otwartą głowę twórcy, wymyka się ona muzycznym szufladom. Zawsze wymaga od siebie jak najwięcej oraz szuka cały czas nowych dróg rozwoju, aby nie dać się zagrzebać w rutynie.

Monika Brodka o Krzysztofie Zalewskim:
"Niezwykle utalentowana torpeda!
Charyzma przeplatająca się w wielką wrażliwością życiową i muzyczną."

Tak o płycie i jej autorze mówi Jacek 'Budyń' Szymkiewicz (Pogodno):
"Miałem przyjemność poznać pana Zalewskiego Krzysztofa pierwej jako zacnego kolegę i kompana w przygodach niebezpiecznie szalonych, a dopiero chwile pózniej, jako utalentowanego muzyka i wrażliwego autora i kompozytora. Ilość melodii i pomysłów na aranżacje tychże plus spontaniczny i bezwysiłkowy sposób przejawiania się tych melodii i pomysłów, nasuwały na myśl geniusz. Szczypta problemów osobowościowych i niezwykły życiorys dają mieszankę obok której nie można przejść obojętnie. I taka jest tez płyta "Zelig".

W stu procentach dziecko pana Zalewskiego Krzysztofa, nad którym cierpliwie i niecierpliwie pracował kilka lat, teraz trafia do rąk słuchaczy niosąc ze sobą narracje przepełnione miłością tęsknota odwaga nadzieja strachem i całym spektrum młodego serca spragnionego życia w każdej jego nieprzewidywalnej magnetycznej odsłonie."

Tytuł zaczerpnięty został z filmu "Zelig" Woddy'ego Allena gdzie Leonard Zelig (Allen) jest "człowiekiem - kameleonem", ma paranormalne zdolności adaptacyjne. Zelig, w zależności od osoby, w której towarzystwie przebywa, potrafi dostosować do niej swój wygląd i osobowość...

Informacja o biletach

Bilety: 30zł (przedsprzedaż)/33zł (eventim)/35zł (w dniu koncertu)

http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=1501622&includeOnlybookable=true&xtmc=zalewski&xtnp=1&xtcr=1

do nabycia:
-w biurze klubu (Bratniak, p. 211) w godzinach 10:00-15:00 (od 15.01)
-w punktach sprzedaży eventim (Empik, Media Markt, Saturn i wiele innych)*
-on-line (www.eventim.pl)*
*bilety sprzedawane w systemie eventim są droższe o 10%

!WAŻNE! Przed wejściem do klubu konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości. Wstęp dla osób niepełnoletnich wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Prosimy również zapoznać się z dostępnym na stronie, regulaminem klubu.