stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Marek Dyjak / kameralny koncert w Teatrze BOTO

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe spotkanie z muzyką, które będziecie wspominać długie lata koncert Marka Dyjaka. Przeżyjcie z nami ten wyjątkowy wieczór, podczas którego artysta zaprezentuje swoje największe przeboje oraz nowe kompozycje, określane mianem Nowy Dyjak. 

mar 8-10

piątek - niedziela, g. 15:30 - 20:00

jazz
Kup bilet
lip 21

niedziela, g. 20:00

Gdynia,
Nasze miejsce koncertowe to unikatowa przestrzeń, w której każdy detal tworzy niepowtarzalną atmosferę, a bliskość sceny i niewielka widownia pozwala wręcz dotknąć muzyki w bardzo intymnej atmosferze. 

jazz - koncerty w Trójmieście


Zachęcamy do szybkiego zakupu biletów, gdyż ilość miejsc jest bardzo ograniczona! 

Bilety w cenie 169 zł dostępne są online oraz w naszej barotece. 

https://stage24.pl/events/marek-dyjak-teatr-boto-1756

Podczas koncertu oferujemy możliwość skosztowania wyselekcjonowanych trunków z naszej baroteki, zarówno alkoholowych, jak i bezalkoholowych. 

-----------------------------------------
Nowy Dyjak. 

Marek Dyjak głos absolutnie fenomenalny. Spiżowy, szeroki i ciężki jakby Dzwon Zygmunta miał za  patrona. Przy tym ma niepowtarzalną chrypę, ten głos, intrygującą. Coś jakby bulgot siarki piekielnej  we młynie do skalnego kruszywa. 

W dodatku zawsze rozbrzmiewa w temperaturze wrzenia. Idealnie nadaje się do śpiewania piosenek dramatycznych. Oczyszczających w myśl pojęcia Katharsis Ten  atut już został po wielekroć wykorzystany. 

Ostatnio nastąpiły pozytywne zmiany w życiu prywatnym Marka Dyjaka. W związku z tym artysta proponuje widowni Nowego Dyjaka, który wzbogaci swój wizerunek o piosenki pogodne, przywołujące również dobre strony życia człowieczego. Będzie to nieco kontrastujące przedsięwzięcie 
z dotychczasowym dorobkiem wokalisty ale z wielką korzyścią dla widzów. 

Dyjakowi można zaufać, gdyż oprócz talentu do śpiewania i charyzmy ma jeszcze zdolność dobierania odpowiedniego  repertuaru, i w tym względzie nigdy się nie pomylił. Otwórzmy się na nowe w Dyjaku, a on odnowi nas swą odnową. 

Na pianinie towarzyszyć mu będzie Mateusz Kołakowski - pianista regularnie koncertujący  w  Stanach Zjednoczonych, wystąpił między innymi w Los Angeles, Nowym Jorku i Chicago. 

Laureat Nagrody The Most Promising Performer Podczas Jazzowego Konkursu Pianistycznego W Paryżu, Uczestnik Festiwalu Jazzowego W Montreux W Szwajcarii, A Także Międzynarodowego Festiwalu Pianistów Jazzowych W Pradze. 
 

Przeczytaj także