Margaret Concert at Monkey Club Sopot Monkey Club Sopot Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Margaret Concert at Monkey Club Sopot Opinie (1)

Drodzy klubowicze, niezmiernie miło nam zaprosić Was na jeden z pierwszych dużych eventów, który pozwoli Wam odkryć Monkey Club Sopot. Dwa pierwsze tygodnie potraktowaliśmy jako rozruch. Przez ten czas zbieraliśmy Wasze sugestie i opinie, wprowadzaliśmy oczekiwane zmiany i ulepszenia. Wszystko po to, abyście mogli Cieszyć się miejscem, które jest stworzone przez Was i stale będzie rozwijało się zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

w każdą sobotę (do 25.07), g. 21:30

wrz 6

niedziela, g. 19:30

Gdynia,
W sobotę, specjalnie dla Was, wystąpi jedna z najbardziej rozpoznawanych młodych polskich wokalistek i blogerek. Od strony muzycznej szerszej publiczności dała poznać się singlem "Thank You Very Much", który prezentowany był na antenach wszelkich wielkich rozgłośni radiowych i telewizyjnych, zaś w serwisie youtube osiągnął blisko 9 milionów wyświetleń. Kolejne hity cieszyły się jeszcze większą popularnością - "Wasted", "Start a Fire", "Heartbeat" - to tylko niektóre z nich. W 2016 roku, Margaret startowała w krajowych eliminacjach do konkursu Eurowizji, gdzie zajęła drugie miejsce. Piosenka "Cool me down" stała się jednak niewątpliwym hitem

pop - koncerty w Trójmieście


W dniu koncertu klub zostanie otworzony o godzinie 21. Koszt wejścia to 20 PLN. Ponieważ nie prowadzimy przedsprzedaży biletów, aby zagwarantować sobie możliwość dostania się na koncert, prosimy o jak najwcześniejsze przybycie. Wstęp do klubu tylko dla osób pełnoletnich.

Przy okazji warto wspomnieć o jeszcze jednym fakcie. Monkey Club Sopot, powstało na bazie sixty9 Club, który 30 lipca obchodziłby swoje 10-te urodziny. Pamiętamy o tym i informujemy, iż karty sixty9 Club będą honorowane. Za ich okazaniem koszt wejścia wyniesie 15 PLN zaś na barze będzie można uzyskać 20% zniżkę.

Mamy nadzieję, że będziecie się z nami dobrze bawić nie tylko tego dnia, ale na wszystkich imprezach, które dla Was przygotujemy.

Do zobaczenia w Monkey Club Sopot