stat
PATRONAT

Martyna Jakubowicz z gościnnym udziałem Wojciecha Waglewskiego - Ladies' Jazz Festival

  • poniedziałek - wtorek, 22 - 23 lipca 2024, godz. 20:00
  • Lokalizacja
  • Bilety
    149 - 179
    Kup bilet

Martyna Jakubowicz koncertami w Gdyni z gościnnym udziałem Wojciecha Waglewskiego uświetni dwudziestolecie Ladies Jazz Festival

Jeśli ktoś nie słyszał W domach z betonu, Kołysz mnie, Wielkiej fali, Kiedy będę starą kobiet, to po prostu oznacza, że wychowywał się w naszym kraju bez dostępu do radia i możliwości chodzenia na prywatki. Artystka występowała w klubach i na największych polskich scenach (np. Przystanek Woodstock, Rawa Blues...) śpiewała z gitarzystą, swoimi zespołami, ale i z Dżemem, Kasą Chorych, Krzakiem, Skubikowskim, Hołdysem, Skibińskim, Piotrowskim, Waglewskim i to on będzie towarzyszył gwieździe na Ladies Jazzowych koncertach w Konsulacie Kultury w Gdyni.

jazz - koncerty w Trójmieście


Dyskografia Martyny Jakubowicz to 16 płyt własnych plus występy gościnne choćby na I Ching, Tribute to Eric Clapton, Plateau Projekt Grechuta, Listy do R. Dżemu. Można ją usłyszeć również na kilku płytach kompilacyjnych. Otrzymała nagrodę Mateusza oraz dwie statuetki Fryderyka, w tym Złotego Fryderyka, którym obdarowano gwiazdę w 2024 roku. Od zawsze jest wielką fanką Boba Dylana. W 2023 wydała książkę Trudna sztuka latania.

Martyna Jakubowicz wystąpi w Gdyni z towarzyszeniem Wojciecha Waglewskiego w sali Konsulatu Kultury 22 i 23 lipca 2024 r. o godzinie 20:00.

Miłośników talentu gwiazdy uprzedzamy, że recital Martyny Jakubowicz ma charakter wyjątkowy, kameralny, podkreślający talent artystki do tworzenia nastroju, a Konsulat Kultury pomieści niespełna 160 szczęśliwców, którzy będą mogli rozkoszować się jej bluesowo-rockowo-folkowymi balladami i niepowtarzalnym głosem.
lip 19

piątek, g. 17:00

Gdynia,
bilety 139 - 239 zł
Kup bilet
lip 24

środa, g. 20:00

bilety 119 - 149 zł
Kup bilet