Mastabah // Grin + The Artificer Protokultura Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Mastabah // Grin + The Artificer

MASTABAH (brutal death/black metal)

https://www.facebook.com/mastabah.band/

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Zespół obracający się w klimatach brutal death/black metal. Jest to pierwsza trasa w nowym składzie. Materiał koncertowy to przede wszystkim nigdy nie prezentowana na żywo płyta 'I Hate You' przedstawiona w całości.

GRIN (thrash/death metal)
https://www.facebook.com/GRIN666/

Zespół GRIN powstał w 1996 roku w Sopocie i działał prężnie aż do roku 2001, kiedy to mając na koncie trzy taśmy demo, ponad 150 zagranych koncertów oraz nigdy nie wydany materiał na płytę "Universal antidote" zawiesza niespodziewanie działalność.
Po dwunastu latach przerwy, bogatsi o nowe doświadczenia (Blindead, Trauma, Ghost, Hellborn...) muzycy postanowili reaktywować GRIN. W niemalże idealnym składzie jak przed laty zespół rozpoczął intensywne próby, koncerty (m. in. Drrrama 2015) oraz szlifowanie nowego materiału. "A scanner darkly" powstał na przełomie 2015/16 roku, a niemalże rok później materiał ten zostaje wydany oficjalnie dzięki Deformeathing Production. W chwili obecnej zespół przygotowuje się do ponownej wizyty w studio gdzie w sierpniu bieżącego roku zarejestruje nowy album o roboczym tytule "Building better worlds". Muzyka wykonywana obecnie przez zespół to wciąż bardzo techniczne granie , w którym to inspiracje wychodzą daleko ponad death metalową stylistykę.

THE ARTIFICER (modern death metal)

Zaldwie dwa lata na scenie nie przeszkadzają chłopakom w wydaniu EP w 2016 roku "Dyscreation" czy digitalu na początku roku bieżącego. W elementy swojej stylistyki wrzucają wszystko co dobre i tłuste w death metalu, zawierając ogrom energi i groove na scenie. Materiał do odsłuchu w internecie, blizny i sińce pod sceną. Aktualnie zespół jest na etapie podboju kosmosu, szukaniu własnego brzmienia i regularnego podnoszenia poprzeczki.

Wstęp: 15 pln