Masza i Niedźwiedź. Historia pełna tajemnic Gdynia Arena Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Masza i Niedźwiedź. Historia pełna tajemnic

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Zawsze marzyłeś o tym, by spotkać Maszę na żywo? A chciałbyś zobaczyć wszystkich bohaterów swojej ulubionej bajki i spędzić z nimi magiczne chwile? Już niebawem będzie to możliwe!

Uwielbiani przez dzieci na całym świecie bohaterowie bajki "Masza i Niedźwiedź" po raz pierwszy w ORYGINALNYM WYDANIU na największych scenach Polski! Animaccord - twórca animacyjnego przeboju przedstawia MASZA I NIEDŹWIEDŹ. HISTORIA PEŁNA TAJEMNIC, CZYLI ŚWIĄTECZNE WIDOWISKO TEATRALNE.

Najbardziej oczekiwana premiera tego sezonu! Ukochani bohaterowie, niezwykła scenografia, występy taneczne, sztuczki cyrkowe i jedyna w swoim rodzaju muzyka sprawią, że przeniesiecie się do krainy niesfornej Maszy i wiernego towarzysza jej przygód - Niedźwiedzia.

Fabuła: Masza, Niedźwiedź i ich przyjaciele zaczynają przygotowania do świąt. A ponieważ w tajemniczy sposób ze stołu i lodówki zaczynają znikać smakołyki, Masza postanawia rozwiązać tę zagadkę, występując tym razem w roli...detektywa! Zdradzić możemy tylko, że dzięki odrobinie życzliwości i dobrego serca, uda się złagodzić nawet najczarniejszy charakter.

W programie znajdą się także:
- sztuczki na trampolinie z udziałem zawodowych żonglerów i akrobatów,
- ekscytujące pokazy baniek mydlanych,
- tajemnice znikających przedmiotów i pokazy iluzjonistów,
- zawrotny pęd pociągiem,
- wielka przemiana bohaterów,
- wesołe tańce i piosenki w wykonaniu Maszy,
- interaktywne zabawy z widownią i wiele, wiele innych!

Ta ciepła, niezwykle ekscytująca opowieść spodoba się dzieciom w każdym wieku!

Czas trwania: 1 godzina 50 minut (w tym przerwa: 20 minut). Po zakończeniu spektaklu, w holu czekać będą na najmłodszych dodatkowe atrakcje: rodzinne rozgrywki, zabawy i ciekawostki związane z bohaterami bajki.

Już dziś na spotkanie zapraszają: Masza, Niedźwiedź, Śnieżuch, Profesor Niedowiarek, Świnka Różyczka, Panda, Wiewiórka, Zając, Pierwszy Wilk, Drugi Wilk i oczywiście ...Święty Mikołaj!

Więcej informacji na: https://pankoncert.pl/event/masza-i-niedzwiedz/