Me And That Man B90 Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Me And That Man Opinie (2)

Adam Nergal Darski i John Porter ponownie zagrają razem!
Po 3 letniej przerwie zespół Me And That Man wystąpi ponownie z Johnem Porterem w składzie na kilkunastu letnich koncertach w całej Polsce. To z pewnością będzie jedno z najgorętszych wydarzeń na letnich scenach muzycznych.

gru 6

poniedziałek, g. 19:30

Gdańsk,
Me and That Man to zespół, który powstał z inicjatywy lidera Behemoth, Adama Nergala Darskiego. Krytycy określają ich muzykę jako połączenie rocka, mrocznego bluesa, folku i country. Grupa powstała w 2016 roku. Debiutancki album formacji nosił tytuł Songs of Love and Death i ukazał się 24 marca 2017 roku nakładem brytyjskiej wytwórni Cooking Vinyl.

rock - koncerty w Trójmieście


W marcu 2020 zespół wydał druga płytę New Man, New Songs, Same Shit vol.I na której pojawiło się wiele znanych osobistości ze świata muzyki ( m.in. Corey Taylor, Jorgen Munkeby, Niklas Kvarforth, Ihsahn, Jerome Reuter, Sivert Hoyen).

Adam Nergal Darski określił M&TM jako nowy ekscytujący etap w swoim życiu, który buduje most pomiędzy dwoma światami: ekstremalną sceną z której się wywodzi i zupełnie nowym obszarem, pełnym cieni i znaków zapytania. Muzykę M&TM opisał jako rodzaj wędrówki, podczas której człowiek staje twarzą w twarz ze swoimi demonami. Twórczość Me And That Man pokazuje, że Nergal posiada niebywałą umiejętność dostosowania swojego mocnego, radykalnego przekazu do każdego gatunku muzycznego i że świetnie się w każdym z tych gatunków odnajduje. A przecież blues nazywany jest muzyką diabła
https://www.facebook.com/meandthatman/

https://www.instagram.com/meandthatman/
https://www.youtube.com/meandthatman
www.meandthatman.com
---

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    75 - 95 zł
Koncert odbędzie się 29.08.2021 w odnowionym klubie B90 (ul. Elektryków, Stocznia Gdańska).
Sprzedaż biletów ruszy 4.05.2021 o godzinie 10:00
I pula 75 zł
II pula 85 zł
III pula 95 zł