Uwaga! Impreza już się odbyła.

Mecz piłki ręcznej Polska - Rumunia

mecz

data 18 czerwca 2017 (niedziela)
godzina 14:30
miejsce Ergo Arena
adres Gdańsk, Sopot, pl. Dwóch Miast 1
bilety 49 - 99 zł szczegóły w opisie
Patronat

Meczem z Rumunią w ERGO ARENIE polscy piłkarze ręczni zakończą kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2018. Sytuacja w polskiej grupie jest na tyle skomplikowana, że pojedynek w hali na granicy Gdańska i Sopotu może zdecydować o losach awansu do EHF EURO w Chorwacji.Do starcia Biało-czerwonych z reprezentacją Rumuni dojdzie w niedzielę, 18 czerwca, godzina rozpoczęcia meczu nie jest jeszcze znana. Bilety są już sprzedaży!

Wszystko wskazuje na to, że tym razem w akcji zobaczymy Michała Jureckiego, Kamila Syprzaka i Piotra Wyszomirskiego, których z udziału w styczniowych Mistrzostwach Świata wyeliminowały kontuzje.

Podczas mundialu we Francji ich młodsi koledzy z reprezentacji Polski udowodnili, że przyszłość należy do nich. Teraz już w pełnym składzie, wspólnie tworzą wyjątkową drużynę - mieszankę młodości, doświadczenia i umiejętności groźną dla każdego rywala!

Z pewnością przed nami wielkie sportowe emocje! Podopieczni Piotra Przybeckiego zrobią wszystko, żeby zrewanżować się Rumunom za porażkę na ich terenie i przypieczętować awans w ERGOA ARENIE, przed niesamowitą polską publicznością!

Bilety w sprzedaży od 24 lutego od godz. 10.00 w sprzedaży w kasie nr 3 ERGO ARENY, na www.eventim.pl, www.ergoarena.pl , oraz na terenie całego kraju w punktach: EMPiK, Media Markt, Media Expert, Saturn.


W trosce o zapewnienie komfortu widzów wybierających się do ERGO ARENY informujemy, że tego dnia wjazd na parking przy hali od strony Gdańska odbywać się będzie zarówno ulicą Gospody, jak i Drogą Zieloną. Dedykowana droga dojazdu - Droga Zielona. Od strony Sopotu dojazd będzie możliwy ulicą Łokietka.

Opłata za parkingi:

- parking bezpośrednio przy Hali - 20 zł
- parking zlokalizowany przy ul. Łokietka - 10 zł

Prosimy o przygotowanie najlepiej odliczonej kwoty, co powinno wpłynąć na skrócenie czasu oczekiwania na wjazd na parking.

Dostępne miejsca parkingowe:

- bezpośrednio przy ERGO ARENIE - około 700 miejsc
- pas utwardzony wzdłuż ulicy Łokietka - około 300 miejsc - czas dojścia do hali 3 min.

Mając na względzie możliwość wystąpienia utrudnień w ruchu kołowym w obrębie hali ERGO ARENA, oraz biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa, prosimy o wcześniejsze przybycie do obiektu, lub skorzystanie ze środków komunikacji miejskiej.

Drzwi dla publiczności otwieramy o godzinie 13:00. Warto skorzystać z tej możliwości, by przybyć wcześniej do hali oszczędzając tym samym czas oczekiwania w korkach, które mogą powstać przy dojeździe do ERGO ARENY, jak i oczekiwanie na wejście do obiektu.

Dla osób posiadających bilety wykupione w przedsprzedaży internetowej - dedykowany wjazd przy pubie ARENA od ulicy Gospody.

W trosce o mieszkańców osiedla Żabianka bardzo prosimy nie korzystać z miejsc parkingowych zlokalizowanych w obrębie osiedli i dedykowanych głównie dla mieszkańców.
Prosimy o zwracanie uwagi na oznakowanie dróg, oraz stosowanie się do poleceń służb porządkowych i obsługi parkingu.
Dodatkowo w dniu 18 czerwca w godzinach 9.00 - 13.00 do Państwa dyspozycji funkcjonować będzie infolinia (nr 58-76-72-101 ), gdzie można będzie uzyskać wiele cennych informacji dotyczących kwestii organizacyjnych.

Harmonogram imprezy:

otwarcie drzwi dla widzów - godz. 13.00
początek meczu - 14:30
planowane zakończenie : 16.15 - 16.30

Informacja o biletach

Kategoria I – 99 pln
Kategoria II – 79 pln
Kategoria III – 49 pln
Grupy zorganizowane – 15 pln*
Sprzedaż biletów