Meksykańskie Halloween w Amazonii Amazonia Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Meksykańskie Halloween w Amazonii

Kochane dzieciaki! Czas na Halloween! Tym razem bawimy się w stylu meksykańskim. Gimbo i Cziki nie mogą się doczekać tej niesamowitej imprezy i już chodzą umalowani! Inne zwierzaki obmyślają plan zabaw i konkursów, a to wszystko po to abyście się świetnie bawili razem z nami! A kiedy? W piątek 29 października! Zaczynamy już o godzinie 17! To będą niezapomniane trzy godziny doskonałej zabawy!

W ten dzień czeka na Was mnóstwo atrakcji: malowanie twarzy, skręcanie balonowych potworów oraz poszukiwanie duchów. Oczywiście nie zabraknie nagród! Ale aby je zdobyć będziecie musieli popisać się swoimi umiejętnościami! Będziecie robić mumię z papieru, jeść jabłka zawieszone na sznurkach, celować z armatek do tarczy oraz przejść cało i zdrowo przez bagienny teren z papieru! Ale to jeszcze nie wszystko, a o kolejnych niespodziankach dowiecie się na miejscu!

Koszt zabawy to 69 zł od osoby i zawiera w sobie poczęstunek oraz napoje. Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie pod numerem telefonu (5506 56 60 lub osobiście!

Czytaj także