Mela Koteluk Migawka Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mela Koteluk Migawka Opinie (2)

pop

Zapraszamy na jesienną trasę koncertową Meli Koteluk. Artystka powróci do klubów z materiałem ze swojej ostatniej płyty.

"Migawka" to organiczny album - dający oddech wtedy, gdy jesteśmy przebodźcowani nadmiarem informacji spływających do nas każdego dnia i co do których nie mamy pewności, że są w ogóle prawdziwe. Ten album, także poprzez tematy, jakie na nim poruszam i z którymi zmierzyłam się po swojemu, jest na pewno bardziej świadomy - mówi Mela Koteluk.

pop - koncerty w Trójmieście


Jesienią 2018 roku ukazała się trzecia płyta Meli Koteluk "Migawka". Stanowi 11 utworów które powstały z dala od codziennego zgiełku. Artystka porusza na płycie trzy ważne obszary codziennego doświadczenia - miłości, wolności i śmierci. Autorką wszystkich tekstów jest Mela, muzyka powstała w kolektywie - odpowiada za nią cały zespół. Producentem płyty jest Marek Dziedzic. Muzycznie album jest swego rodzaju eksperymentem - wszystkie utwory zostały nagrane na poziomie 432 herców. To częstotliwość charakterystyczna dla dźwięków natury - szumu drzew i fal, śpiewu ptaków. To strój nieco cichszy i łagodniejszy dla ucha. Odniesienia do przyrody są spójne ze stylem życia Meli - tam znajduje inspiracje do pracy twórczej. W marcu tego roku Artystka została za ten Album uhonorowana nagrodą Fryderyk 2019 w kategorii Album Roku - Pop Alternatywny.

Mela Koteluk - wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Laureatka Fryderyków w kategoriach Debiut Roku, Artystka Roku, Album Roku - Pop Alternatywny, oraz wielu prestiżowych nagród. Do szerokiej publiczności trafiła za sprawą świetnie przyjętego albumu "Spadochron", który ukazał się w 2012 roku, promowanego singlem "Melodia ulotna". Drugi album "Migracje", wydany w 2014 ugruntował pozycję wokalistki, osiągając status podwójnie platynowej płyty i powtarzając tym samym sukces jej debiutanckiego krążka. Mela ma na swoim koncie setki koncertów w ramach festiwali i autorskich tras koncertowych, które wyróżniają się plastyczną formą i dopracowaną oprawą wizualną.

Regulamin dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    99-129 zł
  • Przedsprzedaż
    79 zł
Bilety w cenach: miejsca stojące: 79 zł [I pula], 99 zł [II pula], miejsca siedzące: 129 zł (Antresola + loże)
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt – sprzedaż biletów rozpocznie się w środę (25.09.2019) o godzinie 12:00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.