Michał Szpak - Dreamer Tour na bis Tarasy przy Aquaparku Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Michał Szpak - Dreamer Tour na bis Opinie (12)

pop
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Trasa Dreamer Tour okazała się wielkim sukcesem - zarówno artystycznym, jak i sprzedażowym. Na prośbę Fanów i w podziękowaniu za dotychczasowe dreamerowe wsparcie postanowiliśmy zorganizować Dreamer Tour na Bis.

Atmasfera exclusive

pop
sty 18

sobota, g. 19:00

Gdańsk, Sopot,
Podczas wakacyjnego szaleństwa, a tuż przed kolejną trasą, przeżyjmy dreamerowe wrażenia raz jeszcze!

pop - koncerty w Trójmieście


We wrześniu 2018 miał premierę drugi album Michała Szpaka zatytułowany "Dreamer" i już w pierwszym tygodniu sprzedaży znalazł się na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży OLIS - najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Pierwszym singlem, z nowego albumu był utrzymany w klimatach rockowych utwór "Don't Poison Your Heart". Jest to utwór mówiący o hejcie i fake'u, szczególnie w sieci.

Na Liście Przebojów Radia ZET utwór "Don't Poison Your Heart" wielokrotnie znajdował się na pierwszym miejscu, a w głosowaniu na Interii zdobył tytuł Największego Polskiego Przeboju 2017 roku.

Drugim singlem z nowego materiału był "King Of The Season" - nowoczesny kawałek, połączenie rocka, bluesa i popu, z tekstem o próżnych ludziach, którzy kiedy mija ich "pięć minut" okazuje się że są samotni i w efekcie przegrani. Są królami jednego sezonu. Trzeci singiel z nowego album Michała Szpaka to nastrojowa ballada "Rainbow" oparta na partii fortepianu i subtelnym, wyzwalającym emocje wokalu Artysty.

Album Dreamer zdobył uznanie krytyków muzycznych i jest gorąco przyjmowany przez publiczność. Twórcami i producentami albumu są Sławomir Sokołowski i Aldona Dąbrowska, którzy wraz z managerami Jackiem Jastrowiczem oraz Jackiem Sięborem stoją też za sukcesem poprzedniej płyty Michała Szpaka "Byle Być Sobą".

Wydaniu nowego albumu Artysty towarzyszy trasa koncertowa "Dreamer".

Czytaj także