Michał Szpak - The Moon Tour Polska Filharmonia Bałtycka Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Michał Szpak - The Moon Tour Opinie (2)

pop
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

The Moon Tour to najnowsza trasa Michała Szpaka! Zapraszamy 20 października do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej.

wrz 4

piątek, g. 20:00

Gdańsk Sopot,
Dla Michała Szpaka i jego zespołu rok 2019 przyniósł wiele sukcesów: album "Dreamer" pokrył się złotem, a magiczna trasa koncertowa się wyprzedała.

pop - koncerty w Trójmieście


"Scena to miejsce, w którym czuję się najlepiej. Naturalne jest więc dla mnie to, że właśnie na scenie chcę przekraczać kolejne granice..." - mówi Michał Szpak i tym samym zapowiada kolejną trasę koncertową, zatytułowaną enigmatycznie The Moon.

Nowa trasa to duże wydarzenie w życiu Michała. Produkcja, nad którą pracuje wiele osób, nowe aranżacje, multimedia oraz praca z instrumentarium, w którego estetyce nigdy się nie poruszał.

"Chcę przekazać ludziom, co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat? Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety".

Dostajemy więc od Artysty to, do czego nas przyzwyczaił - przekaz artystyczny na najwyższym poziomie, ale równocześnie niezapomniany show.

Czytaj także