stat
Wydarzenie już się odbyło

Międzynarodowa konferencja naukowa "Wojna i morze - od średniowiecza po współczesność"

Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni zaprasza na międzynarodową konferencję naukową "Wojna i morze - od średniowiecza po współczesność", która odbędzie się w dniach 21-22 sierpnia 2025 r.

wrz 23

wtorek, g. 12:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
paź 1

środa, g. 9:30

Gdynia,
bilety 40 zł
przedsprzedaż 29,90 zł
Wyniki swoich badań przedstawią prelegenci z ośrodków naukowych i muzeów marynarek wojennych z Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Norwegii, Estonii, Hiszpanii, Włoch i Finlandii.

Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in.: historia i dziedzictwo oręża morskiego, rola okrętów-muzeów, dzieje zmagań i operacje morskich, a także rozwój floty w różnych epokach historycznych.

Konferencja odbywa się w języku polskim i angielskim (z tłumaczeniem symultanicznym).
Rejestracja: sekretariat@muzeummw.pl

Program konferencji



Patronat honorowy nad wydarzeniem objął

Minister Obrony Narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz.
Strategicznym partnerem konferencji jest Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.

Informacja o biletach

Ze względu na tłumaczenie symultaniczne i ograniczoną ilość odbiorników prosimy o zgłoszenia uczestnictwa drogą mailową: sekretariat@muzeummw.pl