stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Międzynarodowy Festiwal Sportów Sylwetkowych Fitness Authority Opinie (30)

W dniach 10 i 11 czerwca, oraz 21 i 22 października 2023 roku odbędą się dwie edycje Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych Fitness Authority Federacji NPC Worldwide & IFBB Professional League na hali 100-lecia w Sopocie. Głównym sponsorem zawodów jest Fitness Authority.

Będzie to pierwsza w historii szansa, żeby zobaczyć w Trójmieście zawody kulturystyczne o międzynarodowym zasięgu, a także spotkać się z zawodnikami i trenerami, oraz poznać tajniki, oraz niewątpliwy urok, tej dyscypliny sportu. Do Sopotu zjadą się największe sławy kulturystyki.

Poza sportowym charakterem event jest także wydarzeniem bardzo widowiskowym. Zawodnicy i zawodniczki wystąpią na specjalnie zaaranżowanej teatralnej scenie z estradowym oświetleniem.

Impreza idealnie wpisuje się w sportowy charakter miasta oraz bez wątpienia podniesie jego atrakcyjność i ściągnie do naszego miasta fanów kulturystyki oraz sportów sylwetkowych.

W trakcie każdej edycji Festiwalu odbędą się ponownie targi branżowe, które mają na celu zaprezentowanie bogatej gamy produktów naszego partnera i sponsora Fitness Authority przed szerokim gronem pasjonatów sportów sylwetkowych z Polski i z zagranicy. Najważniejszym wydarzeniem sportowym każdej edycji Festiwalu są światowej rangi mistrzostwa ligi amatorskiej NPC Worldwide oraz mistrzostwa ligi zawodowej IFBB Professional League, w których udział wezmą zawodnicy z całego świata. Fani sportów sylwetkowych będą mieli niepowtarzalną okazję spotkania międzynarodowych gwiazd, najlepszych trenerów i wielu swoich idoli sportowych.Zawodnicy biorący udział w konkursach federacji NPC Worldwide & IFBB Professional League w roku 2023 będą walczyli o:
- Kwalifikacje oraz w pełni sponsorowane wyjazdy i starty w najważniejszym na świecie konkursie dla profesjonalistów, zawodach Mr. Olympia w USA w roku 2023.
- 27 kart zawodowych IFBB PRO League umożliwiających udział w najbardziej prestiżowych zawodach w kulturystyce i fitness na całym świecie.
- Prestiżowe tytuły mistrzowskie federacji NPC Worldwide oraz IFBB Professional League.
- Kwalifikacje do Reprezentacji Narodowej na Mistrzostwa Europy w Hiszpanii oraz Mistrzostwa Świata NPC Worldwide w USA.
- Nagrody finansowe ufundowane przez organizatora i promotora zawodów IFBB Professional League.
- Nagrody rzeczowe ufundowane przez partnerów i sponsorów zawodów NPC Worldwide.
- Sponsorowane starty w zawodach rangi PRO QUALIFIER.W amatorskich konkursach federacji NPC Worldwide mogą startować zarówno zawodnicy niezrzeszeni, jak i zawodnicy ze wszystkich krajowych i międzynarodowych federacji bez żadnych ograniczeń, kwalifikacji i zezwoleń. Aby wziąć udział w naszych konkursach należy posiadać wykupioną licencję zawodnika NPC Worldwide na dany rok kalendarzowy oraz zarejestrować się na naszej stronie na wybrane mistrzostwa. W trakcie każdej edycji Festiwalu zawodnik ma prawo startu w dowolnej ilości kategorii głównych: First Timers, Beginners, Novice, Juniors, Masters, Open/Seniors, o ile spełnia wymogi danej kategorii. W każdej z tych sześciu kategorii głównych zawodnik ma prawo startu w dowolnej ilości konkurencji sylwetkowych (dywizji) z poniżej wymienionych:
- Women's Bikini
- Women's Wellness
- Women's Figure
- Women's Physique
- Women's Bodybuilding
- Women's Fitness
- Men's Physique
- Men's Classic Physique
- Men's Bodybuilding

Główny sponsor zawodów: Fitness Authority