Mikołajkowe Z Mapą do Lasu - Gdynia Leszczynki (Góra Świętego Mikołaja) Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Mikołajkowe Z Mapą do Lasu - Gdynia Leszczynki (Góra Świętego Mikołaja)

Zapraszamy na kolejne spotkanie Z Mapą do Lasu. Czeka nas spotkanie Mikołajkowe! Będziemy dostępni stacjonarnie dnia 4 grudnia 2022 (niedziela) przy ulicy Leszczynki w Gdyni. 

Z Mapą do Lasu to wyjątkowe spotkanie rekreacyjno - treningowe organizowane przez zawodników klubu orientacji sportowej UKS "Azymut 45" Gdynia.

Czeka na Was dużo atrakcji i niespodzianek mikołajkowych! Zachęcamy do "udekorowania się" akcentami związanymi z Mikołajem  Będzie się działo......

Każde Z Mapą do Lasu to różne trasy do wyboru - w zależności od stopnia zaawansowania.

Spacerujemy - truchtamy - biegamy - czy ścigamy się - z samym sobą, z pozostałymi uczestnikami? - każda forma jest dopuszczalna, każdy decyduje sam.

To Ty wybierasz sposób w jaki chcesz spędzić ten czas!
Nadal masz obawy, że to nie dla Ciebie? Niepotrzebnie! Na starcie czekają osoby zajmujące się orientacją od wielu lat, które z chęcią wytłumaczą Ci jak zacząć!

Jeśli chcesz pospacerować z mapą, indywidualnie, w grupie, z rodziną (trasa dla początkujących jest tak zbudowana, żeby nawet najmłodsi mogli ją pokonać), chcesz potruchtać, spokojnie pobiegać lub pościgać się, czy też szukasz nowych wyzwań! Zapraszamy!

Wszystkie szczegóły dostępne: https://www.azymut45gdynia.org/nasze-imprezy/zmdl_12507
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: zgloszenia@azymut45gdynia.org - z chęcią na nie odpowiemy.

Przeczytaj także