Misja Ściśle Fajna Muzeum Emigracji Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Misja Ściśle Fajna

Gra muzealna dla dzieci i młodzieży w wieku 11 - 15 lat

lis 29

niedziela, g. 9:30 - 14:00

Gdańsk złota karczma, mjr. M. Słabego 10
Druga i czwarta sobota miesiąca, godz. 17.00 - 18.30

Uwaga!
W Muzeum dzieją się podejrzane rzeczy, których nie potrafią wyjaśnić nawet pracownicy. Czy nastoletnim agentom uda się odkryć tajemnice skrywane w budynku dawnego dworca morskiego? Zapraszamy na Misje Ściśle Fajną - grę muzealną dla młodzieży!

Wymagania:
- ciekawość i dociekliwość,
- odwaga i spryt,
- wiek 11-15 lat (Dorosłym wstęp wzbroniony. Wzbudzają zbyt dużo podejrzeń!).

Zajęcia odbywają się w co drugą sobotę miesiąca, do 24 czerwca 2017. W każdy miesiącu grać będziemy w nową grę, która powtarzać będziemy dwa razy. Na każdej grze rozwiązywać będziemy jedną zagadkę - uczestnictwo we wszystkich grach pozwoli rozwiązać wielką, poważną tajemnicę.

Na warsztaty obowiązują zapisy, można ich dokonywać drogą elektroniczną, wysyłając maila na adres warsztaty@muzeumemigracji.pl, podając imię i nazwisko dziecka, jego wiek, numer telefonu opiekuna oraz termin warsztatów i ich nazwę. Koszt pojedynczych zajęć to 10 zł, jeśli w zajęciach będzie uczestniczyło rodzeństwo, to dla kolejnej osoby - 5 zł. Opiekunowie nie uczestniczą w zajęciach, ale są zobowiązani pozostać podczas cały czas trwania gry w budynku Muzeum Emigracji w Gdyni.

Dni, w których będą się odbywać zajęcia do końca czerwca 2017 r.:

10 i 24 czerwca.