Mistrzostwa Polski Dj'ów IDA 2021 100cznia Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Mistrzostwa Polski Dj'ów IDA 2021

21 sierpnia 2021 roku odbędzie się Polska edycja IDA podczas której zostaną wyłonieni mistrzowie w trzech kategoriach scratch, show i technical. Zwycięzcy wezmą udział w światowych mistrzostwach które odbędą się pod koniec tego roku.

100cznia to nowy projekt kulturalny, który przenosi na trójmiejski grunt miejsca, jakie znamy z dużych europejskich miast. Za pomocą kontenerów cargo na terenie Stoczni Gdańskiej powstało #mia100wmieście - ekosystem, który przyciąga połączeniem artystycznego nieładu, mocą kulturalnych wydarzeń, dobrą jakością jedzenia i niezobowiązującą atmosferą.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


To 100 powodów i 100 okazji, aby wpaść na kawę, lunch, drinka, rodzinny piknik, spacer, rowerową wycieczkę, spontaniczne spotkanie, grubą potańcówkę i i powolne chillowanie. Wytatuuj się, zrób designerskie zakupy, obcuj ze sztuką, obejrzyj film na ścianie 100letniego budynku Stoczni. Wszystko w sercu postindustrialnego krajobrazu, minutę piechotą od stacji SKM Stocznia i kilka minut samochodem/ rowerem od Starego Miasta.

IDA - czyli - International Dj Association wywodzi się bezpośrednio z International Turntablist Federation (z siedzibą w San Francisco), która dla wielu była międzynarodową organizacją zrzeszającą DJ-ów z całego świata. Jej głównym celem była promocja turntablizmu, czyli wykorzystania gramofonu jako instrumentu muzycznego . ITF miał swoje przedstawicielstwa w ponad 15 krajach. Jednak w 2006 roku federacja zawiesiła swoją działalność na rzecz powołania Międzynarodowego Stowarzyszenia Dj-ów IDA z siedzibą w Krakowie. Powstanie IDA było przyczyną koniecznych zmian, które miały na celu uatrakcyjnienie i unowocześnienie konkursu ITF. W 2006 roku agencje federacji działające na całym świecie zdecydowały się na reformę, która doprowadziła do powołania nowej organizacji o nazwie International DJ Association, która rozpoczęła swoją działalność 1.1.2007. Ten dzień uważany jest za początek nowej, znaczącej ery w historii turntablizmu.

Program imprezy:

12:00 - otwarcie obiektu

13.30-16.00 SKRECZ SESJA / Eliminacje w kategorii Scratch - relacja na żywo (livestream)

16.00-18.00 - EVDNT Live Panel Talk by Warsaw Sneaker Store

18.00-20.00 WARM UP DJ SETY

20.00-21.30 MISTRZOSTWA POLSKI IDA 2021 SCENA GŁÓWNA - relacja na żywo (livestream) Całość poprowadzi DJ Eprom

22.00 AFTER PARTY 100CZNIA

Line UP:


  • Dj Eprom

  • VaZee

  • Falcon1

  • Krass-T


W przestrzeni Galerii Lauyp specjalnie dla was stworzymy wyjątkowy SHOWROOM. Będziecie mogli zaprezentować i przetestować swoje skille na najnowszym sprzęcie ze stajni legendarnych marek: RANE, Denon DJ oraz Numark.