Mocne i słabe strony Twojego biznesu - warsztaty abc marketingu Ciuciubabka Cafe Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Mocne i słabe strony Twojego biznesu - warsztaty abc marketingu

Zapraszam na kolejne spotkanie w ramach cyklu miniwarsztatów marketingowych, podczas którego poznajecie kilka najważniejszych zagadnień marketingowych. Porozmawiamy o tym, że marketing to więcej niż długopis z logo, a wizerunek w biznesie łatwiej stracić niż zbudować.

Na najbliższym spotkaniu porozmawiamy o tym, żeby zacząć, wystarczy zacząć, czyli analiza SWOT jako budowanie strategii swojej marki

Ustalimy, jakie są słabe i mocne strony Waszych biznesów, pomysłów, projektów. Spróbujemy określić, co im zagraża, i jakie stoją przed nimi szanse. Każda z Was wyjdzie z warsztatów z analizą własnego biznesu, projektu, planu na biznes.

Zajęcia poprowadzę ja, czyli Ciuciubabka, czyli Agnieszka Łukomska. Z wykształcenia pani redaktor, z blisko 20-letniego doświadczenia "pani od marketingu". Pracowałam na stanowiskach managerskich w dużych ogólnopolskich firmach, gdzie byłam odpowiedzialna za tworzenie i realizację strategii marketingowej, komunikację i wizerunek oraz działania z zakresu public relations.
Na warsztatach próbując wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie, opowiem, jak marketing pomaga mi dziś robić to co kocham.

Do zobaczenia.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    49 zł
Zapisy mailem