stat
Impreza już się odbyła

Moda na WZiE "Przełóż talent na karierę"

Pokazy mody kojarzą nam się z Paryżem, Nowym Jorkiem czy Mediolanem. Tym razem w dniu 1.06.2023 r. zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Wydział Zarządzania i Ekonomii, gdzie o godz. 12:00 na holu rozpocznie się pokaz kolekcji Ewy Marjańskiej.

7 sierpnia - 13 października 2023, g. 8:00

13 października - 5 listopada 2023, g. 18:00

Gdańsk,
O Projektantce:

Ewa Marjańska
pracuje jako adiunkt w Katedrze Inżynierii Zarządzania i Jakości Wydziału Zarządzania i Ekonomii PG. Jej zainteresowania naukowe skupiają się na zarządzaniu jakością oraz jakości produktów żywnościowych. W wolnych chwilach projektuje ubrania dla kobiet, które poszukują możliwości wyrażania siebie i jednocześnie pragną czuć się wygodnie. Zaprojektowane przez Ewę ubrania prezentowane były m.in. podczas pokazu na X Gali Businesswoman Awards organizowanej przez magazyn Business Woman & Life oraz w podczas wydarzenia Sopot Wave 2019.

W programie:
Obok pokazu mody w programie znajdziemy Wydziałowe Targi Pracy, podczas których reprezentanci Firm przedstawią propozycję zatrudnienia, praktyk i staży. Motywem przewodnim wydarzenia jest talent i kariera, dlatego nie zabraknie z nami Agaty Misiak, która umili nasz czas muzyką na żywo oraz wystawa fotograficzna prac Joanny Szakoły, które m.in. powstały w przestrzeni Politechniki Gdańskiej.