Modestep Centrum Stocznia Gdańska Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

MODESTEP wystąpi w Polsce już w maju! Zespół zagra 3 maja w gdańskim CSG, 4 maja w łódzkim klubie Wytwórnia oraz 5 maja w klubie Basen w Warszawie. Wydarzenia odbędą się w ramach międzynarodowej trasy "Evolution Theory Tour" oraz cyklu Face The Music.

Zespół MODESTEP został założony w 2010 roku przez czwórkę przyjaciół. Początek całości dali bracia Tony i Josh, którzy zajmowali się muzyką już od 2001 roku. W lutym 2011 chłopaki wydali debiutancki singiel "Feel Good", który w ciągu zaledwie kilku dni trafił na słynną listę UK Singles Chart.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Żywa perkusja i gitarowe wstawki sprawiają, że grany na żywo dubstep w wykonaniu chłopaków z Modestep dosłownie zwala z nóg. W ciągu zaledwie dwóch lat zdobyli niesamowitą popularność, a liczby wyświetleń każdego z ich utworów sięgają milionów. Dziewczyny za nimi szaleją, na koncie mają już występy na największych festiwalach na całym świecie, a koncerty klubowe zawsze przyciągają rzesze fanów. 11 lutego 2012 odbyła się premiera "Evolution Theory" - pierwszego albumu zespołu!

Więcej na stronach:
www.modestep.com
www.facebook.com/modestep

Informacje o supportach podamy już wkrótce.

Sponsorem cyklu Face The Music jest marka House.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    45 zł
Gdańsk:
Bilety już dostępne!
Ceny: 45 zł (promocyjna pula!) / 55 zł / 65 zł (w przedsprzedaży) / 69 zł (w
dniu imprezy).
Ilość biletów w każdej puli jest ograniczona.

Punkty sprzedaży:
Salony EMPiK, Saturn, MediaMarkt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce.
Sprzedaż internetowa: www.ticketpro.pl oraz www.muno.pl.