stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Monika Borzym

Koncert promujący najnowszy projekt Moniki Borzym pt. "Kołysanki Dla Dorosłych". Po raz pierwszy w karierze Monika nagrała płytę ze standardami jazzowymi. Klasyki ale nieoczywiste jak np. You Go To My Head czy Devil Moon - zaaranżowane na "mięsiste" trio w wielce zmysłowym sznycie (stąd tytuł albumu).

lip 26

piątek, g. 20:00

Gdańsk,
bilety 29 zł
Kup bilet
lis 30

sobota, g. 19:00

Gdańsk,
bilety 180 zł
Kup bilet
Monice towarzyszy trio złożone ze znakomitych muzyków - Krzysztof Dys (fortepian), Michał Bryndal (perkusja), Max Mucha (kontrabas).

jazz - koncerty w Trójmieście


Zmysłowe, oszczędne w formie interpretacje wybranych przez Monikę utworów tworzą niezwykły zbiór piosenek, które mają w zamyśle autorów aranżacji - koić zmysły słuchaczy prowokując do relaksu i zasłuchania.

Taki już los standardów, że można je interpretować na różne sposoby. Monika zrobiła to w bliskiej Jej sensualnej estetyce. Ciepły, niski głos Artystki działa kojąco na zmysły i zaprasza do otwarcia się na przyjemności.

"Kołysanki dla dorosłych" to wyjątkowy projekt. Chciałam nagrać album z muzyką, która będzie towarzyszyła słuchaczom w sensualnych momentach ich życia, która będzie ich stymulowała, pomagała w stworzeniu nastroju i przestrzeni na bliskość i przyjemność. Wierzę, że muzyka, która powstaje z wielkiej przyjemności, ma siłę wzbudzania przyjemności w odbiorcy. Wierzę, że nasycone namiętnością aranżacje i wykonania mają siłę, aby taką namiętność wzbudzić" - tak o swoim najnowszym projekcie mówi Monika.