MordA'Stigmata i Medico Peste Ucho - Klub Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

MordA'Stigmata i Medico Peste Opinie (1)

Nasz powrót do życia nie może odbyć się bez porządnej dawki black metalu, a wszystko za sprawą Left Hand Sounds! W październiku zapraszamy na koncert Mord'A'Stigmata i Medico Peste. Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią SARS-CoV-2 wszystkie koncerty organizowane w Klubie Ucho będą odbywały się przy zachowaniu określonego reżimu sanitarnego. Uczestników koncertu prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego zamieszczonymi w opisie wydarzenia.

gru 13

niedziela, g. 19:00

Gdańsk,
cze'21 2-4

środa - piątek

Gdańsk,
MordAStigmata (black metal/ritual music)
Jeden z najbardziej wytrwałych i postępowych zespołów blackmetalowych w Polsce świętuje XV-lecie działalności. Jesienne koncerty będą zatem podsumowaniem działalności formacji, która za sprawą albumów takich jak Ansia, Hope i Dreams of Quiet Places od dawna pozostaje w krajowej czołówce, a także pierwszą właściwą okazją do szerszego zaprezentowania tego ostatniego na krajowych scenach, po zagranicznych wojażach, w ramach których MordAStigmata odwiedzili m.in. holenderski Roadburn Festival. Przed nami wyjątkowe wieczory i celebracja naprawdę wyjątkowego dorobku.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Dreams of Quiet Places (full album stream)
MordA'Stigmata Facebook

Medico Peste (black metal)
W czasach, gdy black metal staje się coraz bardziej zatłoczoną niszą, trudno o zespoły z wyrazistą wizją. Do tego wąskiego grona z pewnością należy Medico Peste, który po trzech latach od wydania znakomitej EPki Herzogian Darkness, powraca z drugim dużym albumem ב :The Black Bile (premiera 20 marca w Season of Mist). Połączenie ekstremalnych środków wyrazu z post-punkiem, awangardą (czymkolwiek ona dziś jest), a miejscami z wręcz kabaretową estetyką, dodatkowo wzbogacone schizofrenicznymi tekstami sprawia, że Medico Peste pozostaje zespołem jedynym w swoim rodzaju. A że grają nieczęsto, tym bardziej warto być na tych koncertach.

God Knows Why (video)
Medico Peste Facebook

Ze względu na obecną sytuację i obowiązywanie Wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, wszystkie koncerty organizowane w Klubie Ucho będą odbywały się przy zachowaniu określonego reżimu sanitarnego. Uczestników koncertu prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego, Dziękujemy!

Przeczytaj koniecznie: Klub Ucho zasady bezpieczeństwa sanitarnego

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    60 zł
  • Przedsprzedaż
    50 zł
lefthandsounds.org
Pula biletów ograniczona

Czytaj także