Morski Bal Seniora Stena Line Gdynia Sprawdź!
stat

Morski Bal Seniora

WYBIERZ SIĘ W REJS TOWARZYSKI PRZYGOTOWANY SPECJALNIE DLA SENIORÓW!

Morska przygoda, cały dzień nowych wrażeń i rozrywki, wieczorem Bal Retro, a wszystko na wielkim statku na środku Bałtyku.

W Twoim ciele młody duch! Poczuj to podczas rejsu przygotowanego specjalnie dla Seniorów. Morska przygoda na wielkim statku. Przyjazna załoga, niecodzienna atmosfera, liczne atrakcje z nami można zdobywać morza! Zabierz przyjaciół i dołącz do nas, podczas jedynego w swoim rodzaju Morskiego Balu Seniora.

Podczas rejsu spędzisz czas w miłej atmosferze. Spodobają Ci się przygotowane specjalnie dla Seniorów zajęcia towarzyskie. Bingo, recital poświęcony Annie Geman oraz taneczne szaleństwo sprawią, że odnajdziesz ducha młodości. Baw się na Balu Retro Szalone lata 20, lata 30 z wyborami Króla i Królowej Balu! Stroje z epoki mile widziane, więc pokaż się z najlepszej strony! Oprócz balu będziesz też wspominać smaczne posiłki w pokładowych restauracjach, w tym obiad all inclusive, z szeregiem dań ciepłych i zimnych oraz piwem i winem w cenie. Twoje wspomnienia będą trwałe dzięki zabawnym zdjęciom, jakie zrobisz w fotobudce podczas rejsu. Całości dopełni relaks na pokładach otwartych oraz przepiękne widoki malowniczych szwedzkich wysepek. Morski Bal Seniora to jedyny taki rejs!
 
24-godzinny rejs z noclegiem na statku i rozrywką przygotowaną specjalnie dla Seniorów.

W cenie 199 zł na osobę:
rejs promem do Szwecji i z powrotem;
miejsce w kabinie 2-os. z łazienką i TV (1 nocleg);
lunch all inclusive (szwedzki stół, wino i piwo w cenie);
kolacja (danie dnia);
rozrywka na statku, min.: fotobudka, Bal Retro, recital poświęcony Annie German.

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.
paź 30

piątek, g. 16:00 - 18:00

Gdańsk,
paź 31

sobota, g. 16:30

Gdańsk,