stat
PATRONAT

Morskie Opowieści | koncerty szantowe w Blugrass w Sopocie Opinie (1)

  • Kalendarz
    w każdy czwartek (do 29.08), godz. 19:30
  • Lokalizacja
  • Bilety
    30
    Kup bilet

Ahoj! Tegoroczne lato wybrzmiewać będzie żeglarską nutą z charakterem. Począwszy od 27 czerwca, we wszystkie wakacyjne czwartkowe wieczory odbywać się będą koncerty szantowe, a wszystko to w nowym miejscu na mapie Sopotu zlokalizowanym w Radisson Blu Hotel, Sopot.

Blugrass to przede wszystkim przestrzeń spotkań tych kulinarnych, jak i muzycznych sprzyjające swobodnej celebracji w luźnej i niezobowiązującej atmosferze.

szanty - koncerty w Trójmieście


Szanty to z kolei muzyczny fenomen, który zapoczątkowali w XVIII w. marynarze śpiewający podczas pracy na morzu. Dziś uwiecznione przez nich melodyjne zwrotki lubiane są zarówno na wodzie, jak i na lądzie, gdzie często sprzyjają hucznym biesiadom przy dobrej strawie. Tak właśnie będzie w letnie czwartki w Blugrass.  Do obiektu co tydzień przyjeżdżać będą uznani wykonawcy specjalizujący się właśnie w wyśpiewywaniu żeglarskich historii i legend. To prawdziwe wilki morskie, można więc zakładać, że dziarsko i z przytupem porwą do wspólnej zabawy.  

Okazja jest tym lepsza, że okres wakacyjny zawsze sprzyja przygodom, gawędom, ucztom i wspólnej zabawie. Spotkajmy się więc, by celebrować gorące lato w Sopocie do wtóru Morskich Opowieści! Jesteśmy wszak zaledwie spacerowy dystans od plaży i zacumowanych rybackich łodzi, które z pewnością niejedno widziały i słyszały

Harmonogram koncertów:
27 czerwca - Formacja
4 lipca Mechanicy Shanty
11 lipca Trzy Majtki
18 lipca DTKF
25 lipca Stara Kuźnia
1 sierpnia Ryczące 20stki
8 sierpnia Za Horyzontem
15 sierpnia Szkocka Trupa
22 sierpnia Trzy Majtki
29 sierpnia Trzy Majtki

Wstęp na wydarzenie jest biletowany jednak każdy zakupiony bilet podlega wymianie w barze na niespodziankę umilającą wieczór.

Więcej na https://www.radissonblusopot.pl/poznajmy-sie/morskie-opowiesci-koncerty-szantowe-w-blugrass-sopot
lip 20

sobota, g. 22:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdą środę (do 28.08), g. 18:00 - 21:00

Gdynia,
Wstęp wolny