Motocyklowy POTOP Stena Line Gdynia Sprawdź!
stat

Motocyklowy POTOP

Razem jest fajniej! W gronie zapalonych motocyklistów wybierz się za morze i zwiedzaj Szwecję. Przed nami kolejna edycja Motocyklowego Potopu chyba jedynej takiej imprezy w Europie. To wspólna wyprawa najpierw wielkim statkiem przez morze, a potem motocyklami przez piękne krajobrazy Szwecji. Z przygotowanych przez nas tras, swoją wybierasz i pokonujesz samodzielnie, w swoim tempie i swojej grupce znajomych. Zobaczysz słynne skandynawskie krajobrazy, a wieczorem spotkasz się z resztą motocyklowej gromady na nocleg w pięknym miejscu na kempingu, gdzie czekają wygodne domki, grill i cały wieczór na zdobycie nowych motocyklowych przyjaciół!

W sezonie 2020 mamy dla Ciebie nie lada gratkę nowy, wyjątkowy kemping i nowe trasy! Wybierz się z nami do Västervik, nadmorskiej miejscowości w połowie drogi między Karlskroną a Sztokholmem. Stąd niedaleko do słynnego Vimmerby, gdzie żyła i tworzyła Astrid Lindgren. To miejsca, które najlepiej zwiedzać motocyklem. A wieczorem po zwiedzaniu czeka odpoczynek i zabawa na uroczo położonym i świetnie wyposażonym kempingu Västervik Resort. Możesz wybrać 2 lub 3-dniowy pobyt, aby wystarczyło Ci czasu do zobaczenia wszystkiego wokół. Mieszkamy w domkach na kempingu. Chcesz być blisko natury i przy tym zaoszczędzić? Weź ze sobą namiot! Na kempingu masz pełne zaplecze, więc nawet z namiotem to będzie wygodna wyprawa.

Zabierz swój motocykl lub skuter, przepraw się z nami przez morze i przeżyj prawdziwą przygodę! Przed Tobą dwie noce pełne zabawy na statku Stena Line oraz aż dwa lub nawet trzy dni na trasach motocyklowych w Szwecji. Podczas rejsów możesz się bawić do białego rana, wypocząć w wygodnej kabinie lub podziwiać morze po horyzont. Pobyt na szwedzkim kempingu zapewni Ci integrację z resztą grupy. Możesz wybrać wyjazd z jednym lub dwoma noclegami w Szwecji, na dobrze wyposażonym kempingu położonym w urokliwym miejscu. Zdecydowany? Rób rezerwację jak najszybciej liczba miejsc ograniczona!

Rejs z 2 noclegami na statku, 1 lub 2 noclegami w Szwecji oraz 2 lub 3 dniami w Szwecji na motocyklu.
Już od 598 zł/os (z miejscem w domku)
lis 29

niedziela, g. 9:30 - 14:00

Gdańsk złota karczma, mjr. M. Słabego 10