Motus Animii Continuum Klub ŻAK Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Motus Animii Continuum

MOTUS ANIMI CONTINUUS
koncept: Ewa Wycichowska / wyk.: Małgorzata Matuszewska, Agnieszka Noster, Iwona Olszowska, Jacek Krawczyk, Janusz Stolarski / muz. Aldona Nawrocka / video: Daniel Stryjecki / zrealizowano w ramach projektu rezydencja/premiera 45+ Gdańskiego Festiwalu Tańca 2019 / premiera 7.06.2019, Klub Żak / 45 min.

Mirosław Baran po premierze:
"Ruch z twórczością pisarza [Gombrowicza] łączą tutaj dwa kluczowe dla spektaklu elementy. Pierwszy to tematyzacja ciała, "narzędzia" do kontaktu z innymi, które już nie jest tak doskonałe i sprawne, jak przed laty. Drugim elementem jest ironia, obecna w ruchu i kostiumie. Wydaje się, że ma ona zapewnić artystom komfort, stanowić swoisty wentyl bezpieczeństwa: nawet, gdy ruch nie będzie doskonały, można taką scenę obrócić w żart. Jednak ostatecznie ironia podkreśla tylko kunszt tancerzy. Pomimo ogromnego dystansu do siebie, kolejnych żartów, bije z przedstawienia imponująca, wyrazista obecność sceniczna twórców, ponadprzeciętna świadomość ciała, niezwykła precyzja. Bo tego wszystkiego nie traci się przecież z wiekiem.(...) spektakl Ewy Wycichowskiej ogląda się z prawdziwą przyjemnością."

Krzysztofa Raczkowskiego zastąpi Janusz Stolarski.

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na spektakle należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 10 miejsc na dane przedstawienie.

Liczba biletów w danej puli limitowana. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Osoby spóźnione na spektakle teatralne nie będą wpuszczane na widownię po rozpoczęciu spektaklu oraz nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Prosimy o punktualne przybycie. Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, miejsca nie są numerowane.
W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć w trakcie przedstawień i zajęć warsztatowych. Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
  • Bilet ulgowy
    10 zł
Bilety na spektakl:
20 zł / 15 zł - Karta Do Kultury* / 10 zł – uczniowie*, studenci*, seniorzy
Bilety zniżkowe: 8 zł – Karta Dużej Rodziny* / 5 zł – Karta Tancerza*

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację/ 1 KARTĘ)

Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00).
Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117 / Płatność za bilety i karnety gotówką lub kartą. Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym: tickets.klubzak.com.pl.