stat
Impreza już się odbyła

Zapraszamy na Webinar dla Rodziców: "Motywowanie i zachęcanie do współpracy- czyli żeby chciało się chcieć" To kolejny temat cyklu internetowej Szkoły dla Rodziców.

gru 7

niedziela, g. 15:30

Wstęp wolny
wymagana rezerwacja

gru 11

czwartek, g. 18:00

Gdańsk,
bilety 179 - 229 zł
Tym razem będziemy mówić o tym, jak skutecznie zachęcać dzieci do wykonywania zadań, na które niekoniecznie mają ochotę (np. sprzątanie pokoju, nauka, odrabianie lekcji). Jak je motywować, by chciały z nami współpracować ze szczerych intencji a nie ze strachu przed karą ani nie z pobudek materialnych. Porozmawiamy też o tym, co wpływa a co niszczy motywację dzieci.

Zapisy: https://centrumteraz.asysto.pl/wizyta/krok4/785/8128/5098
Zapraszamy!

dr Magdalena Giers- psycholog
mgr Marcin Giers- pedagog

Ps. to jest ostatni dzwonek, żeby dołączyć do całego cyklu, bo żeby uzyskać certyfikat trzeba uczestniczyć w minimum 8 spotkaniach. O kursie Szkoła dla Rodziców- można poczytać tutaj: https://tiny.pl/7dshq

alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.