Mrozu | Koncert Sylwestrowy Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Mrozu | Koncert Sylwestrowy

Impreza sylwestrowa

Planuj Tydzień

Powitajmy rok 2023 z Mrozem w Starym Maneżu! Bo jak nie my to kto? Rok 2023 w Starym Maneżu powitamy w iście imprezowym nastroju, wyśpiewując przeboje prawdziwej gwiazdy! W sylwestrowy wieczór wystąpi MROZU, a gorące rytmy aż do wczesnych godzin porannych niestrudzenie serwować będzie DJ Mix A Lot. W nowy rok wejdziemy zdecydowanie tanecznym krokiem!

Tegoroczny Sylwester w Starym Maneżu z pewnością upłynie w energetycznym i optymistycznym klimacie, na co swój niebagatelny wpływ mieć będzie wyjątkowa oprawa muzyczna. Gwiazda wieczoru Łukasz Mróz, bardziej znany jako Mrozu to jedna z najpopularniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Aż trudno uwierzyć, że od debiutanckiego albumu artysty minęło już 13 lat! Przez ten czas wylansował wiele hitów, m.in. Miliony monet, Jak nie my to kto (z Tomsonem), Nic do stracenia (z Sound & Grace), a ostatnio Złoto, za które otrzymał nominację do Fryderyków 2022 w kategorii Utwór Roku. Radiowe playlisty podbił też przebój Za daleko, nagrany wspólnie z Vito Bambino. Co ważne, przy żywiołowych rytmach i pozytywnych tekstach Mroza doskonale bawią się miłośnicy różnych stylów muzycznych i przedstawiciele wszystkich pokoleń.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Impreza sylwestrowa 2022/2023 w Starym Maneżu rozpocznie się o godz. 20, a jej goście od razu po przekroczeniu progu klubu mogą oddać się tanecznemu szaleństwu do muzyki serwowanej przez DJ'a Mix A Lot. Mrozu swój występ rozpocznie o godz. 22.

O północy przyjdzie pora na tradycyjny wspólny toast i noworoczne życzenia.

Zaraz po celebracji na swój posterunek powróci DJ, który znad konsolety nadawać będzie imprezie żywiołowy rytm aż do wczesnych godzin porannych.

Chętni na powitanie nowego roku w tak wystrzałowej scenerii i towarzystwie mogą nabywać bilety na miejsca stojące na płycie sali koncertowej lub na miejsca siedzące w lożach i przy stolikach zlokalizowanych na antresoli sali koncertowej. Dla osób, które chcą zapewnić sobie nieco więcej spokoju jest opcja rezerwacji stolików poza salą koncertową: w wine barze lub w Browarze Vrest.
W celu zapewnienia sobie odpowiedniej ilości energii do tańca i zabawy, warto skorzystać z bogatej oferty przekąsek, którą specjalnie na ten wieczór, przygotuje Szef Kuchni Browaru Vrest.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    200 - 400 zł
Ceny biletów:

Sala koncertowa
Miejsca stojące: od 200 zł
Miejsca siedzące przy stolikach (antresola): od 400 zł
Loża 5-osobowa na antresoli: od 2000 zł (z możliwością dostawienia szóstego miejsca +400 zł)
Loża 10-osobowa na antresoli: od 4000 zł
Browar Vrest i wine bar

Miejsca siedzące przy stolikach: od 330 zł

W cenie biletu również:
karafka wina do stolika / na parę
kieliszek szampana o północy / dla każdego gościa
Sylwestrowe menu
Deska mięs 500g 130 zł
Deska serów 500g 150 zł
Deska rozmaitości 600g 130 zł

Bilety do nabycia na stronie starymanez.pl oraz w kasie Browaru Vrest.
* miejsca siedzące przy stolikach na antresoli Sali koncertowej, w wine barze i Browarze Vrest można kupić wyłącznie w kasie Browaru Vrest.

SPRZEDAŻ BILETÓW STARTUJE 10.11.2022

Przeczytaj także