Mrozu | Trasa koncertowa Lecimy za daleko Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Mrozu | Koncert Sylwestrowy

Mrozu | Trasa koncertowa Lecimy za daleko Opinie (1)

Mrozu wyrusza w jesienno-zimową trasę koncertową promującą wydany w kwietniu tego roku album "Złote bloki". Artysta wystąpi w Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy, Katowicach, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Częstochowie i Łodzi.

Relacja z imprezy

"Lecimy za wysoko, ciągle za daleko" to słowa ostatniego przeboju Mroza, które w te wakacje rozbrzmiewały w każdym radiu i na wielu, wielu imprezach. To również zaproszenie na zimową trasę klubową Mroza. Kto, jak nie on, może wnieść sporo słońca i letniego klimatu w listopadowo-grudniową aurę? Na klubowej trasie będzie można usłyszeć wszystkie utwory z albumu "Złote bloki", który 3 miesiące po premierze uzyskała status złotej płyty.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Po wyprzedanej wiosennej trasie i bardzo intensywnym lecie wypełnionym festiwalami, Mrozu powraca do klubów. Kto raz był na jego koncercie, wie już czego może się spodziewać - niesamowitej energii, tanecznego grania i dobrych emocji ze sceny. "Energia, którą obdarzyła nas publiczność na letniej trasie była totalnie uskrzydlająca, więc dalej chcemy z nią lecieć! A jak lecieć, to za wysoko i za daleko!", mówi Mrozu.

"Lecimy za daleko" to trasa, która w listopadzie i grudniu 2022 roku zawita do polskich miast. Oprócz przebojów ze "Złotych bloków" będzie można usłyszeć inne największe przeboje Mroza jak "Nic do stracenia", "Aura", czy "Bo jak nie my to kto", w nowych, energetycznych aranżacjach.

Bilety trafią do sprzedaży 9 września o godz. 14:00 na www.eventim.pl/goodtaste.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    99 - 159 zł
99 zł / 119 zł / 139 zł / 159

http://goodtaste.pl/koncert/mrozu-lecimy-daleko-2/

Przeczytaj także