stat
PATRONAT

Mrozu: Wszystko było po coś Opinie (3)

Planowany konkurs

Laureat pięciu Fryderyków, współautor przeboju Supermoce i jeden z liderów Męskie Granie Orkiestra 2023 wyrusza w halową trasę koncertową! Już wiosną Mrozu zaprasza na cztery koncerty trasy koncertowej Wszystko było po coś, która wieńczy promocję albumu Złote Bloki i jest okazją do świętowania 15-lecia na scenie.

DZIĘKUJĘ , za tak duże zainteresowanie koncertem w Gdyni. W związku z trudnościami produkcyjnymi zaplanowany na 2 marca 2024 roku koncert w Polsat Plus Arena w Gdyni zostaje przeniesiony do Ergo Areny Gdańsk/Sopot i odbędzie się 15 marca 2024 roku.

Posiadaczy biletów na pierwotną datę koncertu proszę o sprawdzanie skrzynek e-mail. W najbliższym czasie otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące relokacji - dostaniecie najlepsze miejsca!

Jeśli komuś nie odpowiada nowa data, może zwrócić bilety w bileterii - w tym przypadku również dostaniecie maila ze szczegółową instrukcją.

Od dziś od godz. 16.00, w sprzedaży są dodatkowe bilety stojące na płytę! Po przeprowadzeniu relokacji poinformujemy o dostępności biletów na trybuny (miejsca siedzące). @eventimpolska

W przebojowym singlu Złoto Mrozu śpiewa, że wszystko było po coś i właśnie tak postanowił nazwać pierwszą w karierze halową trasę koncertową. Między marcem i kwietniem 2024 roku muzyk zagra w Gdyni, we Wrocławiu, w Poznaniu i w Warszawie. Podczas koncertów nie zabraknie przebojów z wydanej w 2022 roku płyty Złote Bloki, która przyniosła mu aż pięć Fryderyków i uzyskała status Platynowej Płyty.


pop - koncerty w Trójmieście


Od wydania albumu Mrozu intensywnie koncertuje. Zaczęło się od wyprzedanych koncertów w klubach, występach m.in. na Letnich Brzmieniach 2022, a latem tego roku można go było podziwiać w roli jednego z liderów Męskie Granie Orkiestra oraz ponownie na koncertach festiwalowej trasy Santander Letnie Brzmienia. Jesienią muzyk gra bez prądu w ramach MTV Unplugged, a na wiosnę szykuje widowiskowe koncerty halowe. Jak świętować 15 lat na scenie, to tylko z fanami na koncertach! Ta trasa jest także pożegnaniem z publicznością przed dłuższą przerwą koncertową. Artysta w przyszłym roku wchodzi do studia nagraniowego, by tworzyć nową muzykę i te cztery, wyjątkowe koncerty będą jedną z niewielu okazji, by usłyszeć jego twórczość na żywo. Kto choć raz słyszał Mroza i jego zespół na żywo ten wie, że zapowiada się na niesłychanie energetyczne, pełne tańca i pozytywnych emocji show.

Mrozu nie zamierza podsumowywać swoich 15 lat na scenie w samotności. Na każdym z koncertów można spodziewać się znakomitych gości, z którymi Artysta miał okazję zderzyć się w trakcie swojej kariery na scenie czy w studio.

Organizatorem trasy jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production i Kayax. Patronem medialnym jest RMF FM. Partnerem Eventim. Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    109 - 199 zł
  • Przedsprzedaż
    109 zł
pula I (109 zł), pula II (139 zł), pula III (169 zł); strefa A (199zł), strefa B (169 zł), strefa C (139 zł), strefa D (109 zł). Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste od 2 października godz. 14.00.
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Kup bilet

pop
Kup bilet
kwi 19

piątek, g. 20:00

Gdańsk,