Mrozu na Fali - Koncert na barce Zielony Most Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Mrozu na Fali - Koncert na barce Opinie (5)

W Gdańsku odbędzie się wyjątkowy i jedyny taki w Polsce koncert MROZA - na płynącej po Motławie barce. Występ odbędzie się 3 września w ramach ogólnopolskiej trasy Welcome Sessions Tour. Barka, na której wystąpi MROZU wraz z zespołem wyruszy o godzinie 19.00 z przystani przy Długim Pobrzeżu 12, tuż obok Zielonego Mostu.

kwi'22 13

środa, g. 18:00

Gdynia,
kwi'22 28

czwartek, g. 20:00

Gdynia,
Jednostka z muzykami
Na pokładzie popłynie w górę rzeki wzdłuż gdańskiej Starówki, a potem wróci tą samą trasą, by jak najwięcej fanów mogło zobaczyć ten niezwykły koncert. MROZU, czyli Łukasz Mróz, to jeden z najpopularniejszych polskich muzyków. Fani znają go z energetycznych i wpadających w ucho przebojów takich jak "Aura", "Nic do stracenia", "Jak nie my to kto", a ostatnio także z singla "Złoto", który zapowiada nową płytę i już zanotował ponad 4 mln. wyświetleń na You Tube. W pierwszy piątek września te i inne utwory MROZU zaśpiewa w Gdańsku na nietypowej, ruchomej scenie - barce. Widowisko, które jest kulminacją trasy koncertowej Welcome Sessions Tour, organizowanej w ramach kampanii Always Welcome, będzie można obserwować z nabrzeży i mostów - od Wyspy Spichrzów do terenów stoczniowych. W tym miejscu koncertowa barka zawróci i ponownie dopłynie do mostu na wysokości Zielonej Bramy, gdzie zakończy się trwający około godziny występ.

pop - koncerty w Trójmieście


Trasa koncertowa Welcome Sessions Tour to powrót MROZU do miast, które muzyk szczególnie ceni za niezwykłą atmosferę i w których zawsze czuł się dobrze przyjmowany. Na tej liście oprócz Gdańska znalazły się m.in. Wrocław, gdzie zaczęła się kariera Łukasza Mroza, a także Kraków, Poznań, czy Warszawa. Motywem przewodnim trasy jest idea ciepłego przyjęcia, które leży u podstaw kampanii Always Welcome.

"Bardzo się cieszę, że będę mógł spotkać się z fanami w Gdańsku w tak niezwykły sposób. Projekt ten stawia akcent na powroty do miejsc, gdzie zostało się ciepło przyjętym, gdzie można czuć się swobodnie i dobrze, niezależnie od tego, kim się jest. Lat temu, jako początkujący artysta, dostałem taki kredyt zaufania w kilku miejscach podczas swojej pierwszej trasy klubowej. Wśród takich miejsc jest Gdańsk. Wracam więc tutaj chętnie i mam nadzieję, że moi fani z Trójmiasta i nie tylko przyjdą obserwować ten niecodzienny, otwarty dla wszystkich koncert" - zapowiada Łukasz Mróz - MROZU.

Informacja o biletach

Koncert będzie można obserwować z nabrzeży i mostów - od Wyspy Spichrzów do terenów stoczniowych. W tym miejscu koncertowa barka zawróci i ponownie dopłynie do mostu na wysokości Zielonej Bramy.